
Проєктор ViewSonic PA503S (VS16905)
15 885 ₴
- В наявності
- Код: VS16905
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проєктор ViewSonic PA503S створює вражаюче зображення в аудиторіях та конференц-залах малих розмірів. Завдяки підвищеній яскравості та збільшеному терміну експлуатації лампи проєктор PA503S гарантовано створює зображення з найдрібнішими деталями у будь-якому середовищі протягом тривалішого терміну служби. Ексклюзивна технологія компанії ViewSonic, SuperColour, дозволяє відтворювати ширший колірний діапазон, і глядачі можуть насолоджуватися більш реалістичними та точними кольорами і при світлі та у темряві – якість зображення завжди залишається високою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viewsonic |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 27 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.12 кг |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 800х600 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| USB | є |
| VGA | є |
| Wi-Fi | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 294x218x110 мм |
| Світло | LED |
| Діагональ екрану | немає даних |
| Енергоспоживання | 240 Вт |
| Контрасність | 22000:1 |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | 2 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | немає даних |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Потужність динаміків | 2 Вт |
| Сила лампи | немає даних |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | немає |
| Співвідношення сторін зображення | немає даних |
| Технологія матриці | DLP |
| Яскравість | 3800 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 885 ₴

