
Відеодомофон Slinex Sonik 10 Silver/White
10 910 ₴
- В наявності
- Код: Sonik 10 (silver + white)
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Cтиль твого настрою
У комплекті Slinex Sonik 10 ви знайдете 2 яскраві змінні передні панелі, які зможете змінювати в залежності від настрою. У поєднанні з чорним і білим основним кольором корпусу, ви отримаєте безліч комбінацій кольорів.
Адаптуйте ваш відеодомофон під будь-який інтер’єр, тим самим підкресливши свою індивідуальність.
Вражаючий звук
Звучання відеодомофона здивує навіть найвибагливіших меломанів. У Sonik 10 встановлені 2 динаміка по 2 вати, які знаходяться в окремій акустичній камері.
Завдяки цьому, відеодомофон звучить голосно і насичено. Акустична камера знижує рівень шумів і робить звук більш об’ємним.
MP3 мелодії в якості мелодії виклику
Встановлюйте улюблені mp3 мелодії як дзвінок. Завдяки новому розташуванню динаміків, звук Sonik 10 просто не має аналогів.
Він поширюється в бік слухача, а не в бік стіни, чистота значно поліпшується і ви можете використовувати відеодомофон як повноцінний mp3-плеєр.
Великий сенсорний IPS екран з високою роздільною здатністю
Зображення залишається яскравим і насиченим при будь-якому освітленні і під будь-яким кутом.
IPS екран, з діагоналлю 10", передає весь спектр RGB, має кут огляду до 178° і не відблискує навіть під прямими сонячними променями.
Максимальна універсальність
Sonik 10 підтримує всі актуальні стандарти відеосигналу: AHD-H, TVI, CVI, CVBS. Завдяки цьому він працює практично з будь-якими аналоговими панелями виклику.
Крім того, домофон підтримує до 3-х моніторів в інтеркомі.
Sonik 10, в порівнянні з Sonik 7, оснащений додатковими функціями, серед яких:
• «Картинка в картинці»;
• окреме реле на моніторі;
• адресний інтерком;
• голосова пошта (автовідповідач);
• голосовий супровід відкриття дверей.
Подбайте про вашу безпеку
Ваш будинок завжди буде в безпеці. Sonik 10 оснащено програмним детектором руху, а також підтримує підключення апаратних датчиків. Ви зможете налаштувати повноцінну систему спостереження і завжди бути в курсі того, що відбувається за дверима.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Датчик руху | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LAN | немає |
| MP3 рінгтони (реалтони) | є |
| PiP (картинка у картинці) | є |
| USB | немає |
| microUSB | немає |
| ІЧ-підсвічування | немає |
| Інтерком | є |
| Автовідповідач | є |
| Бездротовий стандарт | - |
| Вага | немає даних кг |
| Вбудована пам'ять | немає |
| Входить до комплекту | відеодомофон, змінна передня панель, монтажні аксесуари, інструкція |
| Дисплей | кольоровий |
| Діагональ екрану | 10" |
| Харчування | 100-240 В |
| Запис | відео + фото |
| Карта пам'яті | microSD 64 ГБ |
| Квадратор | немає |
| Керування | сенсорний екран |
| Керування замком | є |
| Колір | білий з сріблястим |
| Кількість викличних панелей | до 2 панелей |
| Кількість відеопанелей | 1 |
| Максимум внутрішніх моніторів | 3 шт |
| Монтаж | накладний |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Режим прослуховування (аудіоняня) | є |
| Робоча температура | -10°C - 55°C |
| Дозвіл екрану | 1024 х 600 |
| Розмова з відвідувачем | гучний зв'язок |
| Розміри | 248 х 177 х 21 мм |
| Сумісна ОС | немає |
| Сумісність | немає |
| Тип | аналоговий відеодомофон |
| Тип екрана | IPS |
| Тип під'єднання | дротове підключення |
| Тривожні входи | - |
| Функція загального виклику | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 910 ₴







