
IP-відеодомофон Slinex SL-07N Cloud Silver/White
9 450 ₴
- В наявності
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дистанційне керування в поєднанні з вишуканим дизайном
Новий 7-дюймовий представник дизайнерської лінійки SL з функцією переадресації виклику на мобільний додаток Slinex Smart Call. Керуйте пристроєм за допомогою мобільного додатку або сенсорних кнопок з будь-якої точки світу.
Перше знайомство
Корпус виконаний з бездоганно гладкого алюмінію та скла, має декілька кольорових рішень, щоб навіть найвибагливіший користувач міг обрати потрібний йому пристрій. 7" дюймовий екран цього домофону дає можливість переглядати те, що відбувається на вулиці або в приміщенні у гарній якості зображення. SL-07N Cloud надзвичайно зручний у використанні завдяки можливості підключення до Інтернету по Wi-Fi або Ethernet, а також ним можна керувати через додаток на вашому мобільному телефоні, планшеті або з браузера ПК.
Особливості даної моделі
Окрім стандартного підключення через Ethernet, SL-07N Cloud можна підключити по Wi-Fi. Необов’язково бути вдома, щоб керувати домофоном. Приймати вхідні виклики і, навіть, відкривати двері тепер можна за допомогою свого персонального планшета або смартфона, де встановлено додаток Slinex Smart Call, за умови наявності Інтернет з’єднання.
Система підтримує одночасне підключення двох панелей виклику та двох аналогових відеокамер. Обидві панелі виклику отримують живлення від домофону, але камери потребують окремого блоку живлення. Зручна функція налаштування автоматичного запису SL-07N Cloud під час вхідного виклику, забезпечить інформацією про відвідувачів за вашої відсутності. У будь-який час ви зможете переглянути усі відеозаписи з архіву за допомогою ПК/мобільного/планшета. Ви також можете вибрати свою MP3 мелодію для кожної викличної панелі окремо.
Зовнішній вигляд пристрою
Як і будь-який пристрій серії SL, відеодомофон SL-07N Cloud розроблявся з особливою увагою до деталей та зовнішнього вигляду в цілому. Його витончений корпус виконаний з використанням відполірованого алюмінію та скла. Керування пристроєм забезпечується сенсорними елементами, тобто жодних виступаючих кнопок. Блакитне підсвічування додає домофону елегантності. SL-07N Cloud передбачає накладний тип кріплення, а наявність вбудованого блоку дозволяє легко встановлювати домофон без будь-яких додаткових маніпуляцій для проведення живлення. Кольоровий 7" дисплей на відмінно передає кольори та має інтуїтивно зрозуміле меню.
Сумісність пристрою з додатковим обладнанням
Домофон SL-07N Cloud підтримує панелі виклику і відеокамери CVBS та AHD до 2 Мп.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Додаткові | |
| Датчик руху | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LAN | 10/100 Мб/с |
| MP3 рінгтони (реалтони) | є |
| PiP (картинка у картинці) | є |
| USB | немає |
| microUSB | немає |
| ІЧ-підсвічування | немає |
| Інтерком | є |
| Автовідповідач | є |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Вага | немає даних кг |
| Вбудована пам'ять | немає |
| Входить до комплекту | відеодомофон, монтажні аксесуари, інструкція |
| Дисплей | кольоровий |
| Діагональ екрану | 7" |
| Харчування | 100-240 В |
| Запис | відео |
| Карта пам'яті | microSD 256 ГБ |
| Квадратор | немає |
| Керування | сенсорні кнопки |
| Керування замком | є |
| Колір | білий з сріблястим |
| Кількість викличних панелей | до 2 панелей |
| Кількість відеопанелей | 1 |
| Максимум внутрішніх моніторів | 3 шт |
| Монтаж | накладний |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Режим прослуховування (аудіоняня) | є |
| Робоча температура | -10°C - 55°C |
| Дозвіл екрану | 1024 х 600 |
| Розмова з відвідувачем | гучний зв'язок |
| Розміри | 230 х 165 х 22 мм |
| Сумісна ОС | Android / iOS |
| Сумісність | немає |
| Тип | IP-відеодомофон |
| Тип екрана | TFT |
| Тип під'єднання | дротове / бездротове підключення |
| Тривожні входи | - |
| Функція загального виклику | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 450 ₴







