
IP-відеодомофон Slinex SM-07N Cloud Grafit
7 480 ₴
- В наявності
- Код: SM-07N Cloud grafit
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перше знайомство
Silnex SM-07N Cloud – це перший домофон в серії SM з функцією переадресації викликів на мобільний додаток Slinex Smart Call. SM-07N Cloud – це ідеальне рішення для користувачів, які шукають недорогий, але повнофункціональний відеодомофон з великим екраном та можливістю роботи із мобільним додатком. Окрім ультратонкого корпусу, доступного у двох кольорах, SM-07N Cloud відрізняється наявністю слота для зовнішньої карти пам’яті, яка використовується для збереження фотографій і відео.
Де можна використовувати
Відеодомофон SM-07N Cloud – відмінне рішення для будь-якого об’єкта. Завдяки своїм компактним розмірам він підходить для використання як в квартирі, так і в офісі. Класичні кольори дозволяють розмістити цей домофон у будь-якому інтер’єрі.
Особливості цієї моделі
Якщо говорити про особливості SM-07N Cloud, то у першу чергу слід докладніше розповісти про пам’ять пристроїв. Модель оснащена внутрішньою пам’яттю до 100 кадрів, а для запису відео використовується карта пам’яті об’ємом до 256 Гб.
Сенсорні кнопки для керування пристроєм знаходяться у нижній частині корпусу та позначені інтуїтивно зрозумілими піктограмами. У якості звука виклику ви можете обрати будь-яку MP3 мелодію. Достатньо просто завантажити її на карту пам’яті. Також ви можете налаштувати гучність виклику та розмови. Крім того, SM-07N Cloud має функцію регулювання часу відкриття замка. Ви можете встановити час затримки спрацювання реле, тоді відвідувачу не доведеться поспіхом хапатися за ручку дверей, а вам повторно ходити до домофону, якщо відвідувач затримається на декілька секунд. Ця можливість дуже зручна як для вас, так і для вашого відвідувача.
Також SM-07N Cloud оснащено функцією програмної детекції руху, яку легко налаштувати. Для цього необхідно вибрати джерело виявлення руху, режим запису (фото або відео) і область детекції.
Також у вас буде можливість відключення підсвічування кнопок домофону, а також відключення звуку підтвердження натискання кнопок.
Зовнішній вигляд та дисплей
Дизайн домофона заслуговує на окрему увагу. Корпус пристрою виконаний з пластику і представлений у двох кольорах: білий і графіт. Розміри пристрою 193х123х18 мм. Модель вимагає настінного накладного монтажу. Все необхідне додається в комплекті. У SM-07N Cloud 7 дюймовий TFT дисплей з роздільною здатністю 1024х600, що гарантує якісне кольорове зображення.
Сумісність з додатковими пристроями
Модель SM-07 Cloud сумісна практично з усіма аналоговими панелями виклику, що підтримують стандарти AHD-H, TVI, CVI і CVBS, а також з усіма аналоговими камерами спостереження незалежно від бренду виробника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Додаткові | |
| Датчик руху | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LAN | 10/100 Мб/с |
| MP3 рінгтони (реалтони) | є |
| PiP (картинка у картинці) | немає |
| USB | немає |
| microUSB | немає |
| ІЧ-підсвічування | немає |
| Інтерком | є |
| Автовідповідач | є |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Вага | немає даних кг |
| Вбудована пам'ять | є |
| Входить до комплекту | відеодомофон, монтажні аксесуари, інструкція |
| Дисплей | кольоровий |
| Діагональ екрану | 7" |
| Харчування | 100-240 В |
| Запис | відео + фото |
| Карта пам'яті | microSD 256 ГБ |
| Квадратор | немає |
| Керування | сенсорні кнопки |
| Керування замком | є |
| Колір | Сірий |
| Кількість викличних панелей | до 2 панелей |
| Кількість відеопанелей | 1 |
| Максимум внутрішніх моніторів | 3 шт |
| Монтаж | накладний |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Режим прослуховування (аудіоняня) | є |
| Робоча температура | -10°C - 55°C |
| Дозвіл екрану | 1024 х 600 |
| Розмова з відвідувачем | гучний зв'язок |
| Розміри | 193 х 123 х 18 мм |
| Сумісна ОС | Android / iOS |
| Сумісність | немає |
| Тип | IP-відеодомофон |
| Тип екрана | TFT |
| Тип під'єднання | дротове / бездротове підключення |
| Тривожні входи | - |
| Функція загального виклику | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 480 ₴






