
IP-відеодомофон Slinex SM-07 Grafite
3 960 ₴
- В наявності
- Код: SM-07 grafit
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель Slinex SM-07 відноситься до лінійки домофонів SM. Дана серія відрізняється своїм компактним тонким корпусом та приємним набором функцій. Поставляється у двох кольорах – білий та графіт.
Зовнішній вигляд
Slinex SM-07M має супер тонкий корпус – лише 18 мм. Габарити 193х123 мм. Домофон має кольоровий TFT дисплей, розміром 7 дюймів (близько 18 см по діагоналі). Під екраном розташовані сенсорні клавіші для керування основними функціями:
Відповідь на дзвінок
Увімкнути перегляд камери
Відкрити двері
Вимкнути монітор
Кнопка вибору мелодії дзвінка
Праворуч на корпусі є регулювання для налаштування гучності дзвінка та входу до меню
Ця модель має вбудований блок живлення. Це спрощує монтаж, оскільки вам не потрібно додатково шукати місце під зовнішнім блоком живлення. Тип монтажу SM-07 – накладний. Кронштейн для кріплення поставляється у комплекті.
Підключення двох дверей або відеокамер
До моделі Slinex SM-07 можна підключити дві викличніі панелі або відеокамери. Відповідно, є можливість відкривати два замки. Цього цілком достатньо більшості завдань, які має вирішувати відеодомофон.
Варіанти підключення:
Одна панель виклику перед вхідними дверима в квартиру або на хвіртці приватного будинку
Одна панель виклику перед дверима в квартиру + підключення до під'їзного багатоквартирного домофону
Одна панель виклику на хвіртці приватного будинку + друга панель біля вхідних дверей в будинок
Виклична панель біля вхідних дверей + відеокамера для додаткового огляду
В цілому, Slinex SM-07 – якісна, продумана модель у стильному тонкому корпусі, сенсорними кнопками та вбудованим блоком живлення, яка підійде для більшості об'єктів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Користувальницькі характеристики | |
| LAN | немає |
| MP3 рінгтони (реалтони) | немає |
| PiP (картинка у картинці) | немає |
| USB | немає |
| microUSB | немає |
| ІЧ-підсвічування | немає |
| Інтерком | немає |
| Автовідповідач | немає |
| Бездротовий стандарт | - |
| Вага | немає даних кг |
| Вбудована пам'ять | немає |
| Входить до комплекту | відеодомофон, монтажні аксесуари, інструкція |
| Датчик руху | немає |
| Дисплей | кольоровий |
| Діагональ екрану | 7" |
| Харчування | 100-240 В / 13.5 В |
| Запис | без запису |
| Карта пам'яті | не підтримується |
| Квадратор | немає |
| Керування | сенсорні кнопки |
| Керування замком | є |
| Колір | Сірий |
| Кількість викличних панелей | до 2 панелей |
| Кількість відеопанелей | 1 |
| Максимум внутрішніх моніторів | 3 шт |
| Монтаж | накладний |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Режим прослуховування (аудіоняня) | немає |
| Робоча температура | -10°C - 55°C |
| Дозвіл екрану | 1024 х 600 |
| Розмова з відвідувачем | гучний зв'язок |
| Розміри | 193 х 123 х 18 мм |
| Сумісна ОС | немає |
| Сумісність | немає |
| Тип | аналоговий відеодомофон |
| Тип екрана | TFT |
| Тип під'єднання | дротове підключення |
| Тривожні входи | - |
| Функція загального виклику | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 960 ₴







