
Виклична панель Slinex ML-20HD Black
2 992 ₴
- В наявності
- Код: ML-20HD black
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Найкраща відеокамера, яка коли-небудь використовувалася у відеодомофонії
Slinex ML-20HD – неймовірні 2 Мп з кутом огляду 115° подарують вам найбільш деталізоване і якісне зображення. У поєднанні з дизайном лінійки ML-20, панель перетворюється на справжнє мистецтво.
Перше знайомство
Індивідуальна панель виклику Slinex МL-20HD – максимально стильний пристрій. Корпус з металевого сплаву з полікарбонатною накладкою у 2-х кольоворих комбінаціях і світлодіодним підсвічуванням кнопки виклику прикрасить вхідну групу квартири, будинку або офісу.
МL-20HD – це унікальна панель з функцією постійного відеосигналу, великим кутом огляду і високою роздільною здатністю камери.
Де можна використовувати?
Slinex ML-20HD-панель виклику на 1 абонента, яка підходить для:
• підприємств, які найчастіше працюють за попереднім записом: стоматології, салони краси, нотаріальні контори і т. д.;
• нічних магазинів та аптек;
• невеликих офісів;
• у загальному коридорі або біля дверей в квартиру;
• приватних будинків та ін.
Дизайн панелі МL-20HD дозволить їй без проблем вписатися в інтер’єр або екстер’єр будь-якого приміщенні. Такий пристрій буде відмінно працювати як в парі з відеодомофоном, так і в складі цілої системи відеоспостереження через свою особливість – можливості постійного відеозапису.
Зовнішній вигляд і камера
2-мегапіксельна AHD камера з кутом огляду 115° дозволить робити Full HD знімки і відеозаписи, на яких ви зможете розглянути найдрібніші деталі. ІЧ підсвічування з механічним фільтром дозволить бачити того, хто дзвонить у двері навіть вночі. Формат сигналу: AHD 1080P (2 Мп), AHD 720p (1 Мп) або CVBS (PAL).
Говорячи про корпус панелі ML-20HD, то клас його захищеності IP65 означає, що панель не боїться снігу, дощу і пилу. Крім цього, не потрібно боятися за роботу пристрою в спеку або холоді, так як панель відмінно працює в діапазоні температур від -40°C до +50°C.
Якщо відеодомофон не підтримує AHD стандарт відеозапису, то можливо перевести режим відеосигналу з AHD на CVBS за допомогою кнопки на тильній стороні пристрою. Панель буде працювати в режимі CVBS з максимальною роздільною здатністю відео 960 ТВЛ. ML-20HD сумісна практично з будь-якими аналоговими відеодомофонами.
Slinex МL-20HD – елегантний багатофункціональний пристрій, який вразить з першого погляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Кількість абонентів | 1 |
| Загальні | |
| Вага | 300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| ІЧ-підсвітка | 1.5 м |
| Виявлення людини | немає |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| Харчування | DC 12 В |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Чорний |
| Кут огляду (гориз./верт.) | 115° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Реле | є |
| Робоча температура | -40°C – +50°C |
| Роздільна здатність відео | 1920х1080 |
| Розміри | 45х130х24 мм |
| Слот для microSD | немає |
| Тип установки | накладний + врізний |
| Тип фотоапарата | кольорові |
| Тип панелі | відео + аудіо |
| Тип пристрою | виклична панель |
| Тип під'єднання | дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 992 ₴

