
IP-виклична панель Slinex ML-17HD Graphite
2 663 ₴
- В наявності
- Код: ML-17HD graphite
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ML-17HD – це реалізація свіжого погляду на аналогові панелі викликів. Антивандальний корпус, повнорозмірний об’єктив з неймовірним кутом огляду 130°, підтримка стандартів AHD/CVBS, робота з електромеханічними та підтримка електромагнітних замків. ML-17HD готова вас здивувати!
Де можна використовувати
Модель універсальна та проста в експлуатації, підходить абсолютно для всіх типів будівель, для встановлення як усередині приміщень, так і зовні. ML-17HD - це індивідуальна панель виклику, тому її можна встановити на вході в офіс, в загальному коридорі або біля дверей в квартиру.
Особливості цієї моделі
У Slinex ML-17HD до звичайної підтримки електромеханічних додалася підтримка електромагнітних замків. Чим це корисно? Електромагнітні замки найчастіше використовуються в офісних центрах, магазинах, аптеках та багатьох інших установах і тепер цими замками можна керувати за допомогою панелі виклику Slinex ML-17HD.
Потужність реле зросла з 1 А до цілих 6 А, що дозволяє керувати не тільки звичайними дверима або хвіртками, а й великими воротами. Панель ML-17HD має окремий блок живлення для відеокамери для підключення до відеореєстратора або відеодомофона із функцією запису.
Панель також має ІЧ підсвічування для забезпечення якісного зображення в нічний час та підсвічування кнопки виклику.
Зовнішній вигляд та камера
Корпус ML-17HD повністю спроектований так, щоб забезпечити захист від опадів будь-якої інтенсивності та гарантувати 100% герметичність. Панель не боїться прямих струменів води, поривів вітру з пилом та іншими частинками. Клас захисту IP65 працює в діапазоні температур від -40 до +65°С.
Оскільки камера підтримує AHD і має механічний інфрачервоний фільтр, користувач отримує зображення з покращеною кольоропередачею і глибокою деталізацією зображення. Завдяки кнопці перемикання режимів камери (AHD-H, AHD-M, CVBS), ML-17HD можна підключити до великого переліку аналогових домофонів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Кількість абонентів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| ІЧ-підсвітка | 3 м |
| Вага | немає даних кг |
| Виявлення людини | немає |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| Харчування | DC 12 В |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Сірий |
| Кут огляду (гориз./верт.) | 130° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Реле | є |
| Робоча температура | -40°C – +50°C |
| Роздільна здатність відео | 1920х1080 |
| Розміри | 133х48х21 мм |
| Слот для microSD | немає |
| Тип установки | накладний |
| Тип фотоапарата | кольорові |
| Тип панелі | відео + аудіо |
| Тип пристрою | виклична панель |
| Тип під'єднання | дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 663 ₴










