
Настільна плита Термія ЕПЧЕ 2-3,0/220В(230В) М2(н)
2 106 ₴
- В наявності
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Експрес-конфорки відрізняються від “звичайних” чавунних електроконфорок зменшеним часом розігріву робочої поверхні і наявністю вбудованого термообмежувача. При досягненні конфоркою оптимальної температури термообмежувач відключає ступінь прискореного розігріву.
Висока рівномірність розподілу тепла по всій робочій поверхні конфорки
“М’який” вихід на режими нагріву та остигання
Пласка робоча поверхня конфорки забезпечує простоту чистки
Безступінчастий регулятор рівня нагріву
Еластичні вкладиші опор
Світлова індикація увімкненого стану нагрівального елементу конфорки
Підтримання економного нагрівання після виходу на робочий режим
Деталі корпусу виготовляються з якісної конструкційної сталі та з корозійностійкої сталі дзеркального полірування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор увімкнення | є |
| Автовідключення | немає |
| Блокування від дітей | немає |
| Діаметр конфорки 1 | 18 см |
| Діаметр конфорки 2 | 14.5 см |
| Діаметр конфорки 3 | - |
| Діаметр конфорки 4 | - |
| Електрозапалювання | немає |
| Загальна кількість конфорок | 2 конфорки |
| Загальна потужність плити | 3000 Вт |
| Захист від перегріву | немає |
| Захист від стрибків напруги | немає |
| Матеріал робочої поверхні | Неіржавка сталь |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Наявність кришки | без крихти |
| Наявність решітки | немає |
| Об'єднання зон нагріву | немає |
| Потужність конфорки 1 | 1500 Вт |
| Потужність конфорки 2 | 1500 Вт |
| Потужність конфорки 3 | - |
| Потужність конфорки 4 | - |
| Розміри (ВхШхГ) | 9.6x50.5x28.5 см |
| Розпізнавання посуду | немає |
| Таймер | без таймера |
| Тип зони нагріву | чавуна |
| Тип плити | Електрична |
| Тип управління | поворотний перемикач |
| Функція PowerBoost | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 106 ₴

