
Витяжка Gorenje BHP623E8X
13 399 ₴
- В наявності
- Код: BHP623E8X
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжка Gorenje BHP623E8X забезпечує відведення до 578 кубічних метрів повітря на годину і використовується для усунення запахів та гару, що виникають у процесі приготування страв.
Переваги поліуретанової піни
Ефективність унікальної технології AdaptAir та алюмінієвих жирових фільтрів збільшується за рахунок особливої ??поліуретанової піни, що дозволяє усунути до 98% усіх жирових частинок та інших забруднень та сприяє досягненню класу поглинання А.
Сяючі чисті поверхні
Усі поверхні із нержавіючої сталі мають захисне покриття від відбитків пальців. Завдяки цьому кухня залишиться сяючою, а очищення буде простим, навіть якщо ви торкаєтеся поверхонь забрудненими руками.
Варильна поверхня в променях рампи
Світлодіоди забезпечують гарне та ефективне підсвічування варильної поверхні та є важливим естетичним та функціональним елементом на кухні. Світлодіоди служать втричі довше, ніж інші джерела світла, і дбайливо витрачають електроенергію.
Більша потужність, менший шум
Сьогодні кухня стала «громадським центром» всього будинку, тому особлива увага приділяється рівню шуму витяжки. Протягом останніх років з огляду на зростання потужності кухонних витяжок ми ретельно підбираємо шумоізоляційні матеріали.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | відсутнє |
| Вид | телескопічна |
| Вугільний фільтр | відсутній |
| Дисплей | без дисплея |
| Діаметр вихідної отвори | 150 мм |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Зворотний клапан | немає |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Комплект монтажний | немає |
| Кількість двигунів | 1 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Потужність ламп | 2x3 Вт |
| Продуктивність | 578 куб. м/год куб. м/час |
| Пульт управління | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 600 х 420 х 305-470 мм |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип монтажа | у шафу |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Турбо-режим | немає |
| Функція Hob2Hood | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 399 ₴


