
Монітор Dell 27" P2724DEB (210-BFMZ) IPS Black/Silver
46 164,26 ₴
- В наявності
- Код: 210-BFMZ
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опиніться в центрі уваги завдяки вражаючій веб-камері з роздільною здатністю 2K QHD. Великий сенсор Sony STARVIS на 29.5% більший, ніж у попередній моделі, і вбирає значну кількість світла, забезпечуючи чітке та яскраве зображення.
Чудові зображення в умовах низької освітленості
Функції тимчасового шумозаглушення (3D) і просторового шумозаглушення (2D) автоматично усувають розмитість і зернистість зображення в умовах низької освітленості, а функція автоматичного кадрування зі штучним інтелектом утримує вас в центрі кадру, навіть коли ви рухаєтеся.
Гучний і чіткий звук
Вбудовані подвійні мікрофони з функцією ехокомпенсації та подвійні динаміки потужністю 5 Вт стратегічно розміщені у верхній частині монітора для забезпечення чудового реалістичного звуку.
Безпечна взаємодія
Ручний затвор веб-камери та зручна кнопка вимкнення мікрофона на цьому моніторі, сертифікованому за стандартом Zoom, допомагають вам спілкуватися лише з тими, з ким ви хочете, і тоді, коли ви хочете.
Полегшена співпраця
Легко ініціюйте наради за допомогою програми Teams за допомогою сенсорного керування швидкого доступу на цьому моніторі, сертифікованому Microsoft Teams.
Більша зона для спільної роботи
Більша кривизна екрана збільшує поле зору, зменшує відблиски та забезпечує майже рівномірне фокусування. Це зменшує рух очей, що дозволяє комфортно працювати протягом тривалого часу.
Підключення та продуктивність
Завдяки можливостям дротового підключення, таким як RJ45 та USB-C, монітор забезпечує стабільне з’єднання Ethernet, живлення та дозволяє відтворювати аудіо та відео - і все це без зайвого клопоту на вашому столі.
Живлення через USB-C
Насолоджуйтеся потужністю до 90 Вт через порт USB-C і заряджайте свій ноутбук (навіть коли монітор вимкнений) за допомогою функції Always On Power Delivery. Це однокабельне рішення зменшує кількість кабелів на столі та дозволяє одночасно живити і передавати дані та аудіо.
Покращена багатозадачність
Впорядковуйте екран за допомогою функції Easy Arrange та зберігайте профілі за допомогою рішення Easy Arrange Memory.
Плавне розгортання
Керуйте своїми моніторами за допомогою функцій, які працюють автоматично, комплексно та сумісні з різними інструментами.
Плануйте, як вас бачать інші
Dell Peripheral Manager надає неймовірний набір функцій, таких як HDR, автоматичне кадрування зі штучним інтелектом, різні поля зору та пресети, що дає змогу легко налаштувати параметри відповідно до ваших уподобань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 8.28 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | є |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 612х441х230 мм |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-B, RJ45, mini-jack 3.5 мм |
| Діагональ екрану | 27" |
| Колір | чорний з сріблястим |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.2, 2хUSB Type-C |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х5 Вт |
| Регулювання по висоті | є |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 26 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 164,26 ₴










