
Осушувач повітря NEO Tools 90-162
58 995 ₴
- В наявності
- Код: 90-162
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Осушувач будівельний 1000 Вт 90-162 - професійний пристрій для видалення вологи з приміщень і прискорення ремонтних робіт. Осушувач характеризується високим ККД і потужністю 1000 Вт, що дає змогу використовувати його в складних умовах промислово-будівельних галузей.
Осушувач адаптований до багатогодинної роботи
Можливість програмування на чергові 24 години забезпечує хорошу організацію і полегшує ремонтні роботи. Ця модель осушувача забезпечує злив 50 літрів води на добу (за температури 30? і відносної вологості 80%), має вбудований 7-літровий бак і спеціалізований холодоагент R290.
Сітчастий фільтр, що миється
Осушувач оснащений сітчастим фільтром, який захищає пристрій від забруднень із повітря. Використання цього типу рішення не тільки впливає на більшу ефективність інструменту і його більш тривалу роботу, але також робить сушарку менш вразливою до пошкоджень - навіть у дуже складних ремонтно-будівельних роботах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Ємність резервуару для води | немає даних |
| Індикатор рівня води | немає |
| Автоматичний режим | немає |
| Безперервний режим | є |
| Витрати повітря | 500 м3/год |
| Габарити (ШхВхГ) | 48 х 91 х 40.5 см |
| Датчик вологості | є |
| Датчик забруднення фільтра | відсутній |
| Датчик температури повітря | відсутній |
| Діапазон робочих температур | +5 - +35 °C |
| Керування | електронне |
| Колір | помаранчевий і чорний |
| Комфортний режим | немає |
| Наявність колес | є |
| Нічний режим | немає |
| Площа обслуговування | 310 м2 |
| Показник вологовидалення | 90 л/добу |
| Принцип дії | конденсаційний |
| пульт ДУ | відсутній |
| Регулювання інтенсивності осушення | є |
| Режим вентилятора | немає |
| Спосіб встановлення | мобільний |
| Сушіння одягу | немає |
| Тип хладогенту | R290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 995 ₴







