
Акумулятор Soshine CR123A/16340 700mAh 1шт
70,80 ₴
- В наявності
- Код: RCR123-3.7-700
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високоякісний циліндричний незахищений Li-Ion (ICR16340) акумулятор розміру CR123/16340 з "+" контактом (button top).
Soshine – відома китайська компанія, яка спеціалізується на виробництві елементів живлення та зарядних пристроїв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soshine |
| Напруга | 3.7 В |
| Тип | Акумулятор |
| Типорозмір | CR123A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 700 мАг |
| Електрохімічна система | Li-ion (Lithium) |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Типоформат | CR123A (16340) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70,80 ₴



