
Крісло для геймерів Hator Flash Alcantara Black/Red (HTC-401)
4 399 ₴
- В наявності
- Код: HTC-401
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Hator flash – ігрове крісло щодо компактних габаритів. Ергономічна конструкція крісла забезпечує достатній опір для попереку та допомагає підтримувати правильну поставу під час гри.
Універсальний дизайн hator flash ідеально підходитиме до вашого етапу. Можна вибрати одне із двох колірних рішень: чорне або чорно-червоне.
Ергономічна конструкція крісла, розроблена з турботою про ваше здоров'я та хороше самопочуття, забезпечує комфортну підтримку попереку під час гри та роботи.
Високоміцний пінний наповнювач ідеально набуває форми вашого тіла, забезпечуючи при цьому максимальний комфорт.
Базою для крісла служить 5-променева зірка, виготовлена з високоміцного пластику, що пройшла жорсткий bifma-тест і витримує статичне навантаження 1136 кг.
М'які підлокітники забезпечують додатковий комфорт та зручну опору для рук. Вони надійно зафіксовані на сидінні та спинці, що підвищує загальну стійкість крісла.
Крісло оснащене дбайливими до поверхні нейлоновими колесами діаметром 65 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HATOR |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15.5 кг кг |
| Вбудовані механізми | механізм Butterfly, газліфт |
| Граничний кут нахилу спинки | немає |
| Каркас | Метал |
| Колір | чорний з червоним |
| Оббивка | алькантара, шкіра PU |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Коригування висоти сидіння | є |
| Регулювання кута нахилу спинки | з регулюванням кута нахилу спинки |
| Регулювання підлокітників | без регулювання підлокітників |
| Розміри сидіння | 49 х 48 см |
| Розміри спинки | 71 х 49 см |
| Тип | геймерське крісло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 399 ₴








