
Сушарка First FA-5126-9
4 399 ₴
- В наявності
- Код: FA-5126-9
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості FIRST FA-5126-9:
Дегідратор з регульованою температурою
Регульований таймер сушіння
Автоматичне вимкнення
Теплонейтральний режим вентиляції
Підходить для приготування практичних закусок для перекусу в офісі, школі або в дорозі.
Сушені фрукти, овочеві чіпси або в'ялена яловичина: насолоджуйтеся сушеними закусками ручної роботи. На шести поличках ви можете висушити все, що вам та вашій родині подобається з практичним дегідратором.
Будь то фрукти, овочі чи м'ясо, процес сушіння відбувається повністю автоматично за температури від 35°C до 70°C. Добре те, що продукти, які інакше залишилися б, можуть бути оброблені і зберігатися довше. Трави також можна сушити та переробляти у суміші спецій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація роботи | є |
| Автовимкнення | немає |
| Висота секції | 3.5 см |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Загальний об’ єм | 14 л |
| Знімні піддони | є |
| Колір | Чорний |
| Кількість секцій | 6 шт. |
| Максимальне завантаження | немає даних |
| Матеріал піддонів | метал |
| Потужність | 500 Вт Вт |
| Приготування пастили | немає |
| Прозорі піддони | є |
| Регулювання висоти піддону | є |
| Розміри | 41x27.5x29 см |
| Сушіння горіхів | є |
| Сушіння грибів | немає даних |
| Сушіння зелені та лікарських трав | є |
| Сушіння м'яса (в'ялення) | є |
| Сушіння макаронів, локшини, тіста | немає |
| Сушіння овочів | є |
| Сушіння риби (в'ялення) | немає даних |
| Сушіння фруктів | є |
| Сушіння хліба | немає |
| Сушіння ягід | є |
| Температура сушіння | 35 - 70 °С |
| Тип керування | електронне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 399 ₴










