
Пароочисник Karcher SC 1 (1.516-400.0)
3 499 ₴
- В наявності
- Код: 1.516-400.0
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний ручний пароочисник SC 1, що працює без застосування засобів для чищення, може використовуватися для вирішення практично будь-яких завдань під час прибирання в будинку. Ретельне очищення парою знищуються 99,99 % вірусів і поширених у побуті бактерій на твердих поверхнях. Малі розміри цього апарату в поєднанні з великим обсягом аксесуарів дають змогу швидко і легко вирішувати будь-які завдання пов’язані з прибиранням: очищати керамічну плитку, сантехнічну арматуру, плиту і витяжку на кухні та навіть видалити забруднення в тонких щілинах. Обробка парою гарантує надійне усунення стійких забруднень і жирових відкладень. При цьому для компактного апарату можна знайти місце навіть у приміщеннях дуже малої площі.
Потужний тиск пари 3 бари
Легко усуває всі види забруднення - навіть у важкодоступних місцях
Маленький, ручний і компактний
Пароочисник можна зберігати в зручному місці аби він завжди був у вас під рукою.
Блокування від дітей
Система блокування забезпечує надійний захист від неправильного використання дітьми.
Подовження терміну гарантійного обслуговування
При реєстрації апарату, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий строк гарантійного обслуговування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Довжина шнура | 4 м |
| Тип | Пароочисник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | немає |
| Індикація готовності пари | є |
| Автоматичне відключення | немає даних |
| Вага | 1.58 кг кг |
| Вітрата пари | немає даних |
| Відключення при нестачі води | немає даних |
| Запобіжний клапан | є |
| Захист від накипу | немає даних |
| Захист від перегріву | немає даних |
| Знімний бункер для води | немає |
| Колір | білий з чорним |
| Максимальний тиск | 3 бар |
| Можливість використання засобу для чищення | немає даних |
| Насадки та щітки | кругла щітка, потужне сопло, ручна насадка, точкове сопло |
| Об'єм бака для води | 0,2 л |
| Потужність | 1200 Вт Вт |
| Регулювання витрати пари | немає |
| Розміри | 127 x 321 x 186 мм |
| Температура | немає даних |
| Тип пароочищувача | ручний |
| Час нагрівання | 3 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴






