
Виклична панель Slinex ML-16HD Silver
2 363 ₴
- В наявності
- Код: ML-16HD Silver
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Камера
Головна перевага ML-16HD – її чудова камера на 2 мегапікселі. Насолоджуйтесь роздільною здатністю FullHD на вашому моніторі, робіть якісні фото та відео відвідувачів. Кут огляду 76° дозволяє охопити ширшу картинку та розглянути всі необхідні деталі. Камера оснащена механічним IR-cut фільтром, що забезпечує чітке бачення відвідувачів за будь-яких умов освітлення, навіть уночі. Виклична панель сумісна з будь-яким аналоговим домофоном, підтримуючи формати AHD-1, AHD-2 та CVBS.
Корпус
ML-16HD виготовлена з міцного металевого сплаву, тому вандали не зможуть пошкодити її. Компактний розмір (41х122х23 мм) дозволяє встановити панель навіть у вузькому отворі. Стандарт захисту IP65 оберігає систему від пилу, дощу та снігу. Повний захисний козирок забезпечує додаткову надійність.
Особливості
Інфрачервона підсвітка дозволяє отримати чітке зображення навіть у темряві. Відвідувач може знаходитися на відстані 1 м і більше від камери панелі у режимі нічного бачення. Чутливість мікрофона можна регулювати безпосередньо на викличній панелі. Панель ML-16HD можна встановити накладним або врізним способом.
Сумісність
Панель сумісна з більшістю аналогових домофонів і систем відеоспостереження, що приймають AHD-1, AHD-2 та CVBS сигнали.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Кількість абонентів | 1 |
| Загальні | |
| Вага | 320 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| ІЧ-підсвітка | 1.5 м |
| Виявлення людини | немає |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| Харчування | AC 12 В |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Сріблястий |
| Кут огляду (гориз./верт.) | 76° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Реле | немає |
| Робоча температура | -40°C – +50°C |
| Роздільна здатність відео | 1920х1080 |
| Розміри | 122х41х23 мм |
| Слот для microSD | немає |
| Тип установки | накладний + врізний |
| Тип фотоапарата | кольорові |
| Тип панелі | відео + аудіо |
| Тип пристрою | виклична панель |
| Тип під'єднання | дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 363 ₴




