
Визивна панель Slinex MA-03CRHD
5 632 ₴
- В наявності
- Код: MA-03CRHD
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Slinex MA-03CRHD - це панель виклику на 3 абоненти в ультрасучасному дизайні. Панель має безліч переваг, серед яких: кольорова CMOS камера з роздільною здатністю 2 MP (AHD) / 1 MP (AHD) / 960 TVL (CVBS), вбудований комбінований зчитувач безконтактних карток EM-Marin, MIFARE, механічний інфрачервоний фільтр на 6 світлодіодів та підсвічування іменних та.
За своєю функціональністю та зовнішніми параметрами дана панель не має аналогів на сучасному ринку і значно перевершує панелі виклику інших виробників.
Застосування
Пристрій буде ідеальним рішенням для офісу чи будинку з невеликою кількістю абонентів. Також дана модель може бути встановлена на поверсі офісного центру, де розміщується кілька офісів. На спеціальних іменних табличках на корпусі панелі можна вказати номер квартири, офісу, імена абонентів або назви компаній, а завдяки підсвічуванню табличок вся інформація буде добре видно навіть за відсутності освітлення або вночі.
Панель може встановлюватися як зовні, так і всередині приміщення за допомогою монтажу, що врізає. Габаритні розміри панелі становлять 110х185х34 мм. Пристрій працює в широкому діапазоні температур від -40 до +65°C.
Особливості цієї моделі
Головна особливість – наявність вбудованого комбінованого зчитувача безконтактних карток EM-Marin, MIFARE для здійснення контрольованого та безпечного доступу до приміщення. Внутрішня пам'ять розрахована на 248 карток.
Також модель може порадувати наявністю механічного ІЧ-фільтра, який забезпечує кращу видимість у темряві та дозволяє отримувати якіснішу картинку, завдяки чому ідентифікувати відвідувача набагато простіше не лише вдень, а й уночі.
Дизайн та камера
Корпус MA-03CRHD виготовлений із шліфованого алюмінію та має спеціальну акрилову вставку. Ступінь захисту IP65 свідчить про стійкість панелі до впливів пилу та вологи. Панель представлена в єдиному кольорі – «срібло», яке є універсальним та підходить для всіх типів приміщень.
Панель оснащена вбудованою камерою з роздільною здатністю 2 MP (AHD) / 1 MP (AHD) / 960 TVL (CVBS) та кутом огляду 115 °, що дозволяє отримувати зображення та відео високої якості та виводити їх на внутрішній монітор.
Сумісність із додатковими пристроями
MA-03CRHD сумісна практично з будь-якими 4-х провідними домофонами. Для збільшення кількості абонентів у системі можна підключати до панелі додатковий модуль розширення MA-08 на 8 абонентів.
Slinex MA-03CRHD – сучасна панель у стильному форм-факторі з широкими функціональними можливостями. Ця панель виклику зручна та проста в експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Кількість абонентів | 3 |
| Тип встановлення | Врізний |
| Загальні | |
| Вага | 550 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| ІЧ-підсвітка | 1.5 м |
| Виявлення людини | немає |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| Харчування | DC 12 В |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Сріблястий |
| Кут огляду (гориз./верт.) | 115° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Реле | є |
| Робоча температура | -40°C – +65°C |
| Роздільна здатність відео | 1920х1080 |
| Розміри | 110х185х34 мм |
| Слот для microSD | немає |
| Тип фотоапарата | кольорові |
| Тип панелі | відео + аудіо |
| Тип пристрою | виклична панель |
| Тип під'єднання | дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 632 ₴



