
Витяжка Gorenje TH64E3BG
6 699 ₴
- В наявності
- Код: TH64E3BG
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжка Gorenje TH64E3BG - відмінне поєднання сучасних функціональних можливостей та яскравого дизайну. Ця витяжка обов’язково впорається з усіма поставленими завданнями і стане чудовим доповненням до інтер’єру квартири та кухні. Витяжка ідеально розміститься серед іншої техніки Gorenje. Модель TH64E3BG працює як у режимі рециркуляції, так і в режимі відведення повітря. Повна продуктивність витяжки складає 350 куб. м/год у режимі відведення повітря
Матеріалом декору є нержавіюча сталь, робота витяжки відбувається за допомогою механічного блоку керування. Сучасний чорний колір завжди в моді та допоможе вигідно виділити витяжку на кухні. Дані технічні параметри забезпечуються одним двигуном потужністю 108 Вт. У цьому витяжка досить тиха: рівень шуму становить 67 дБ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | відсутнє |
| Вид | телескопічна |
| Вугільний фільтр | є (до комплекту поставки не входить) |
| Дисплей | без дисплея |
| Діаметр вихідної отвори | 150 мм |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Зворотний клапан | немає |
| Колір | Чорний |
| Комплект монтажний | немає |
| Кількість двигунів | 1 |
| Матеріал корпусу | фарбований метал + скло |
| Потужність ламп | 2x1.5 Вт |
| Продуктивність | 350 куб. м/год куб. м/час |
| Пульт управління | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 600 х 170 х 306 мм |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | сенсори |
| Тип монтажа | у шафу |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Турбо-режим | немає |
| Функція Hob2Hood | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 699 ₴







