
Тепловізійний приціл AGM Rattler TC35-384
82 720 ₴
- В наявності
- Код: Rattler TC35-384
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
Відстеження точки найвищої температури; Режим очікування; відеозапис; Знімок зображення; DPC; PIP
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Вага | 420 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | підтримка hotspot |
| Вбудована пам'ять | 16Гб |
| Відстань виявлення | 1235 м |
| Відстеження гарячої точки | є |
| Діагональ дисплея | 0.39" |
| Харчування | 5 В DC/2 A |
| Знімок екрану | є |
| Кут огляду | 10° х 8° |
| Матриця | 12 мкм VOx неохолоджуваної решітки фокальної площини |
| Робоча температура | -20°C - +55°C |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 748х561 |
| Роздільна здатність матриці | 384х288 |
| Розмір | 153х63х60 мм |
| Спектральний діапазон | 8?m - 14?m |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип харчування | CR123 |
| Фокусна відстань | 35 мм |
| Цифрове збільшення | 8х |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 720 ₴


