
Тепловізійний приціл AGM Rattler V2 25-384
97 548 ₴
- В наявності
- Код: Rattler V2 25-384
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
- Роздільна здатність 384 × 288 із сенсором 12 мікрон;
- OLED-дисплей високої роздільної здатності;
- Регульовані палітри кольорів;
- Різні типи та кольори прицільної сітки;
- 1-кратний, 2-кратний, 4-кратний, 8-кратний цифровий зум;
- Вбудований запис відео/аудіо та захоплення зображень;
- Вбудована пам'ять EMMC (16 ГБ);
- Запис, активований пострілом (SAR);
- Передача даних через Wi-Fi;
- Стадіометричний далекомір;
- Режим очікування;
- Час автономної роботи до 11 години;
- Сумісність із зовнішнім джерелом живлення;
- Водонепроникний та удароміцний корпус
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Вага | 490 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | підтримка hotspot |
| Вбудована пам'ять | 16Гб |
| Відстань виявлення | 1200 м |
| Відстеження гарячої точки | є |
| Діагональ дисплея | 0.39" |
| Харчування | 5 В DC/2 A |
| Знімок екрану | є |
| Кут огляду | 10.5° х 7.9° |
| Матриця | 12 мкм VOx неохолоджуваної решітки фокальної площини |
| Робоча температура | -20°C - +55°C |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 1024х768 |
| Роздільна здатність матриці | 384х288 |
| Розмір | 219х68х67 мм |
| Спектральний діапазон | немає даних |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип харчування | Li-ion |
| Фокусна відстань | 25 мм |
| Цифрове збільшення | 1х, 2х, 4х, 8х |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97 548 ₴




