
Проєктор Epson CO-W01 (V11HA86040)
20 025 ₴
- В наявності
- Код: V11HA86040
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чим більше, тим краще
Незалежно від того, чи ви дивитеся улюблений фільм або проводите презентацію, цей проєктор може забезпечити вражаюче зображення з діагоналлю 378 дюймів. Технологія 3LCD, яка робить зображення втричі яскравішим, забезпечує йому чудову якість порівняно з аналогічними пристроями на ринку?, завдяки його яскравим і чітким кольорам. Цей проєктор захопить увагу будь-кого — від родини та друзів до колег і клієнтів.
Високоякісне яскраве зображення
Навіть у світлих приміщеннях цей потужний, але доступний за ціною проєктор WXGA створює надзвичайно яскраві та насичені зображення з чіткими деталями. Усе це завдяки технології 3LCD, яка забезпечує однаково високу яскравість білого й колірну яскравість у 3000 люменів.
Довговічне рішення
Шукаєте надійне, просте й доступне за ціною рішення для своїх потреб у проєціюванні? Джерело світла в цій моделі — лампа з тривалим терміном експлуатації — дозволить насолоджуватися візуальним контентом протягом 18 років?.
Автоматична конфігурація
Цей проєктор створено з урахуванням портативності та швидкого налаштування. Компактний дизайн дозволяє легко перенести проєктор з одного приміщення в інше, зображення можна швидко розташувати за допомогою корекції трапецеїдальних спотворень, а контент можна отримати через HDMI-вхід.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | немає |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | немає |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вага | 2.4 кг кг |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 295x211х87 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | немає даних |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | 0.9-10.4 м |
| Енергоспоживання | 270 Вт |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | 1.27-1.71:1 |
| Колір | Білий |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 350:1 |
| Корекція спотворення | немає |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 2 |
| Кількість VGA | - |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1280х800 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 5 Вт |
| Сила лампи | 188 Вт |
| Призначення | для роботи та освіти |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | немає |
| Підтримка HDR | немає |
| Дозвіл | 1280х800 |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Співвідношення сторін зображення | 16:10 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | LCD |
| Цифрове масштабування | немає |
| Яскравість | 3000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 025 ₴






