
Сушарка ProfitM ЕСП-02 слонова кістка
4 716 ₴
- В наявності
- Код: ЕСП2 слоновая кость_бн
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Це прилад який необхідний на вашій кухні. Сушарка зберігає приємний запах та аромат ваших улюблених фруктів та овочів, щоб ви могли насолоджуватися ними протягом усього року. Терморегулятор гарантує ідеальний процес сушіння. Металева конструкція корпусу та лотків, дозволяє сушити при високій температурі. Також додатковою перевагою являється великий об"єм сушильної камери.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit M |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.1 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація роботи | є |
| Автовимкнення | є |
| Висота секції | 4 см |
| Дисплей | без дисплея |
| Загальний об’ єм | 20 л |
| Знімні піддони | є |
| Колір | слонова кістка |
| Кількість секцій | 7 шт |
| Максимальне завантаження | немає даних |
| Матеріал піддонів | метал |
| Потужність | 820 Вт Вт |
| Приготування пастили | немає |
| Прозорі піддони | Немає |
| Регулювання висоти піддону | відсутнє |
| Розміри | 45.5х32х32 см |
| Сушіння горіхів | є |
| Сушіння грибів | є |
| Сушіння зелені та лікарських трав | є |
| Сушіння м'яса (в'ялення) | є |
| Сушіння макаронів, локшини, тіста | немає |
| Сушіння овочів | є |
| Сушіння риби (в'ялення) | є |
| Сушіння фруктів | є |
| Сушіння хліба | є |
| Сушіння ягід | є |
| Таймер | немає |
| Температура сушіння | 30 - 90 °С |
| Тип керування | механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 716 ₴



