
Сушарка ProfitM ЕСП-02 ЕКО сіра
4 163 ₴
- В наявності
- Код: ЕСП2 ЕКО серая_бн
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електросушарка ЕСП2 ЕКО призначена для сушіння яблук, груш, вишень, грибів, лікарських трав, а ще м’яса та риби, і все це ви зможете зробити самостійно в домашніх умовах. Принцип роботи досить простий: тепле повітря з корпусу підіймається через металеві лотки з дрібною сіточкою, та рівномірно підсушує продукти. Для досягнення кращого результату, лотки перекладають між собою в процесі сушіння. Температурний діапазон від 30 до 90°С. на відміну від пластикових сушарок.
Дегідрація продуктів за допомогою ЕСП2 ЕКО з п’ятьма лотками, дає змогу максимально зберігати вітаміни та корисні речовини швидко та без будь яких зусиль.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit M |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація роботи | є |
| Автовимкнення | є |
| Висота секції | 4 см |
| Дисплей | без дисплея |
| Загальний об’ єм | 15 л |
| Знімні піддони | є |
| Колір | Сірий |
| Кількість секцій | 5 шт |
| Максимальне завантаження | немає даних |
| Матеріал піддонів | метал |
| Потужність | 820 Вт Вт |
| Приготування пастили | немає |
| Прозорі піддони | Немає |
| Регулювання висоти піддону | відсутнє |
| Розміри | 39х32х32 см |
| Сушіння горіхів | є |
| Сушіння грибів | є |
| Сушіння зелені та лікарських трав | є |
| Сушіння м'яса (в'ялення) | є |
| Сушіння макаронів, локшини, тіста | немає |
| Сушіння овочів | є |
| Сушіння риби (в'ялення) | є |
| Сушіння фруктів | є |
| Сушіння хліба | є |
| Сушіння ягід | є |
| Таймер | немає |
| Температура сушіння | 30 - 90 °С |
| Тип керування | механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 163 ₴










