
Телевізор Philips 43PUS8319/12
19 299 ₴
- В наявності
- Код: 43PUS8319/12
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пориньте у світ улюбленого контенту
Телевізори з Ambilight — це єдині телевізори зі світлодіодним підсвічуванням позаду екрана, які реагують на те, що ви дивитеся, занурюючи вас в ореол різнобарвного світла. Ваш телевізор здається більшим, і ви глибше занурюєтеся в улюблені спортивні програми, фільми та ігри.
Яскравий перегляд із чітким зображенням
Насолоджуйтеся будь-яким контентом на цьому світлодіодному телевізорі 4K UHD з Ambilight. Процесор Philips Pixel Precise Ultra HD оптимізує якість для відтворення чіткого зображення, насичених кольорів і плавних рухів. Ви щоразу отримуватимете найкращі враження від перегляду.
Легко знаходьте те, що шукаєте
Ви швидко знайдете потрібний контент на новій розумній телевізійній платформі Smart TV. Подобається серіал? Ви можете продовжити перегляд безпосередньо з домашнього екрана. Якщо ви шукаєте щось нове, то можете переглядати такі категорії, як бойовик або драма, і отримувати пропозиції усіх найкращих потокових сервісів в одному місці.
Dolby Atmos для кінематографічного звуку
Dolby Atmos занурює вас, розміщуючи звукові ефекти в просторі навколо та над вами. Незалежно від того, чи це космічні кораблі, що пролітають над головою, чи тихі кроки, що лунають ззаду, ви відчуєте, що перебуваєте в самому центрі подій.
Чудовий варіант для ігор
HDMI 2.1 дозволяє вам отримати максимум переваг від консолі, забезпечуючи швидкий геймплей і плавну графіку. Підтримується змінна частота оновлення (VRR), а під час увімкнення консолі автоматично активується налаштування низької затримки вводу. Ігровий режим Ambilights підсилює гострі відчуття.
Працює з голосовими помічниками
Ви можете обрати голосового помічника. Натиснувши кнопку Alexa на пульті дистанційного керування, ви зможете за допомогою голосу знаходити фільми та передачі, переглядати рекомендації, керувати сумісними розумними домашніми пристроями та багато іншого. Також можна керувати телевізором за допомогою розумних колонок Google.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Smart TV | зі Smart TV |
| VESA | 100 х 200 |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | MP3, M4A, AAC, WMA, WMA Pro, AC3 |
| Вага без підставки | 8.5 кг |
| Вага з підставкою | 8.9 кг |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
| Внутрішня пам'ять | немає даних |
| відео | AVI, MKV, H264/MPEG-4, AVC, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, VP9, HEVC (H.265), AV1 |
| Відстань між ніжками | 782 мм |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Діагональ екрана | 43" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 111 Вт |
| Комплект поставки | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Контрастність | немає даних |
| Кут огляду | немає даних |
| Модель пульту | - |
| Оперативна пам'ять | немає даних |
| Операційна система | Philips Smart TV |
| Потужність звуку | 20 Вт |
| Процесор зображення | Pixel Precise Ultra HD |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Роз'єми | HDMI/USB |
| Дозвіл екрану | 4K UHD (3840х2160) |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 963x571x78 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 963x630x242 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технологія дисплея | LED |
| Технології звуку | Dolby Atmos |
| Фото | JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Час відгуку | немає даних |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 299 ₴








