
Накопичувач HDD SATA 8.0TB WD Purple 5640rpm 256MB (WD85PURZ)
19 913,83 ₴
- В наявності
- Код: WD85PURZ
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розроблено спеціально для цілодобової експлуатації у системах безпеки високої чіткості. При робочому навантаженні до 180 ТБ/рік та підтримці до 64 камер накопичувачі WD Purple є оптимальним вибором для систем спостереження.
Зручна інтеграція
Завдяки широкому вибору найкращих у галузі корпусів та мікросхем ви обов’язково знайдете ідеальну конфігурацію, сумісну з вашим мережевим відеореєстратором.
Чим менше тим краще
Мале енергоспоживання абсолютно необхідне для систем спостереження, що цілодобово працюють за високих температур. Технологія IntelliSeek дозволяє знизити шум і вібрацію, які призводять до пошкоджень.
Спеціально для систем відеоспостереження
Накопичувачі WD Purple спеціально розроблені для систем безпеки на основі мережевого або цифрового відеореєстратора та оптимізовані для роботи із системами спостереження та безпеки від провідних виробників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Об`єм буфера | 256 MB |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Тип диска | HDD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 720 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відновлений | Немає |
| Габарити | 101.6 x 147 x 26.1 мм |
| Додаткова інформація | підтримують до 64 однострумові камери високої чіткості, а також багато сучасних камери з технологією штучного інтелекту |
| Максимальний рівень шуму | 30 дБ |
| Місткість накопичувача | 8 ТБ |
| Робоча температура | від 0°C до 65°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серія | Purple |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | 6.2 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | 0.4 Вт |
| Споживання потужності в режимі простою | 5.5 Вт |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 65 Gs / при зберіганні: 250 Gs |
| Час напрацювання на відмову | 100000 рік годину |
| Швидкість обертання шпинделя | 5640 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 215 МБ/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 913,83 ₴

