
Монiтор Dell 34" U3425WE (210-BMDW) IPS Silver Curved 120Hz
49 968,43 ₴
- В наявності
- Код: 210-BMDW
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перший у світі 34-дюймовий монітор із сертифікатом 5-зіркового комфорту для очей.
Відчуйте себе зануреним у деталізовану роботу завдяки вигнутому надширокому екрану WQHD.
Більш плавний візуальний досвід
Частота оновлення 120 Гц забезпечує менше мерехтіння, більш плавне прокручування та більш плавний рух, ніж монітори з частотою 60 Гц.
Датчик зовнішнього освітлення.
Вбудований датчик навколишнього освітлення інтелектуально оптимізує яскравість і колірну температуру залежно від вашого оточення.
Покращений ComfortView Plus.
Наші найновіші монітори зменшують випромінювання шкідливого синього світла до <35% порівняно з <50% у попередньому поколінні, забезпечуючи комфорт для очей протягом усього дня без шкоди для точності кольорів.
Внутрішній багатопотоковий транспорт (iMST).
Розділіть свій дисплей так, ніби є два фізичні монітори 1720x1440 замість одного. Не потрібне зовнішнє програмне забезпечення чи розгалужувач DisplayPort.
Широка сумісність.
Програмне забезпечення Dell Color Management сумісне з кількома операційними системами, включаючи Windows і macOS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип матриці | IPS |
| Розміри | |
| Вага | 10.81 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 813.46х392,83-542,83х240,43 мм |
| Додаткові роз'єми | 2xUSB-C 3.2, 2xThunderbolt 4, mini-jack 3.5 мм |
| Діагональ екрану | 34" |
| Колір | Сріблястий |
| Контрастність | 2000:1 |
| Концентратор USB | 4хUSB3.2 |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х5 Вт |
| Регулювання по висоті | є |
| Дозвіл екрану | 3440х1440 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 250 Вт |
| Співвідношення сторін | 21:9 |
| Час реакції | 8 мс |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 968,43 ₴





