
Монiтор Dell 24.1" P2425E (210-BMJF) IPS Black/Silver 100Hz
12 059 ₴
- В наявності
- Код: 210-BMJF
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Продуктивність протягом усього дня на новому рівні
Підключіться до продуктивної роботи з DELL P2425E, це 24.1-дюймовий монітор-концентратор стандарту WUXGA (1920x1200), сертифікований TUV за щадний режим роботи для зору, забезпечує підвищений візуальний комфорт та подачу потужності до 90 Вт.
Постійність кольору
Стабільні, яскраві кольори за широких кутів огляду завдяки технології IPS.
Частота оновлення 100 Гц забезпечує менше мерехтіння, більш плавне прокручування і більш плавний рух.
Поліпшений ComfortView Plus
Знижує шкідливе випромінювання синього світла до 35%, забезпечуючи комфорт протягом дня без шкоди для кольору.
Яскраві кольори
Широке колірне охоплення з можливістю відображення до 16.7 млн ??кольорів колірного простору sRGB 99%.
Підключення до продуктивної роботи
Підключайте аксесуари за допомогою широкого спектру портів і підвищуйте ефективність за допомогою послідовного підключення.
Рішення з одним кабелем
Одночасна передача відео, даних та живлення потужністю до 90 Вт за допомогою USB-C.
Широкі можливості підключення
Широкий вибір портів для всіх ваших аксесуарів та роз’єм RJ45, що забезпечує стабільну передачу Ethernet.
Плавне розгортання
Керуйте мережею моніторів за допомогою автоматичних, комплексних та сумісних із кількома інструментами.
Інновації у дизайні
Цей монітор був ретельно виготовлений з екологічно чистих матеріалів, що на 85% складається з переробленого пластику з переробленого пластику та пластику замкнутого циклу ITE, 50% переробленої сталі, 100% переробленого алюмінію та не менше 20% переробленого скла.
Упаковка з низьким рівнем впливу на довкілля
Цей монітор поставляється зі зменшеною кількістю пластику і знаходиться в коробці, виготовленій із 100% відновлюваних матеріалів, придатних для вторинної переробки. Dell переходить на амортизуюче рішення, повністю виготовлене з волокна, яке не завдає шкоди навколишньому середовищу.
Збереження енергії
Використання режиму PowerNap у Dell Display Manager знижує споживання енергії до 14.8 %.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип матриці | IPS |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 5.33 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 531.8x364-511.2x181.75 мм |
| Додаткові роз'єми | USB Type-C, RJ45 |
| Діагональ екрану | 24.1" |
| Колір | чорний з сріблястим |
| Контрастність | 1500:1 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.2 |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | є |
| Дозвіл екрану | 1920х1200 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 15 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Час реакції | 8 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 059 ₴







