
Відеодзвінок Reolink D340W (Video Doorbell Wi-Fi)
5 799 ₴
- В наявності
- Код: D340W
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відеодзвінок Reolink D340W (Video Doorbell WiFi) має вбудовану відеокамеру з роздільною здатністю 5 Мп та кутом огляду 134°, мікрофон та динамік для розмови з відвідувачем, механічну кнопку виклику, слот microSD. Завдяки вбудованій камері з роздільною здатністю 5 Мп ви отримаєте кришталево чітке зображення. Широкий кут огляду 134° дозволить бачити не тільки осіб у вас за дверима, а й те, що відбувається навколо них. Підтримка дводіапазонного Wi-Fi. Reolink D340W (Video Doorbell WiFi) підтримує діапазони Wi-Fi 2,4 ГГц та 5 ГГц для більш стабільного з'єднання. Просто розмістіть його будь-де в межах зони дії Wi-Fi.
Особливості:
легкий монтаж. Підключається до проводки дверного дзвінка;
для регулювання кута нахилу у комплекті йде монтажний клин на 15°;
дзвінок Reolink Doorbell вміє визначати людину в кадрі і не сповіщатиме вас про інший рух за дверима;
ви також можете встановити зону руху, за якою слід спостерігати;
підтримка роботи з відеореєстратором Reolink Video Doorbell;
може працювати в режимі звичайної камери та записувати відео.
Дизайн
Відеодзвінок має мінімалістичний та технологічний стиль.
Призначення Reolink D340W (Video Doorbell WiFi)
Відеодзвінок Reolink D340W (Video Doorbell WiFi призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу до квартири, приватного будинку, офісу чи іншого житлового чи робочого приміщення. Дозволяє побачити відвідувача та поговорити з ним, перебуваючи всередині приміщення, без необхідності відчиняти двері).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REOLINK |
| Кількість абонентів | 1 |
| Загальні | |
| Вага | 96 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 100 Мбіт/с |
| Wi-Fi | з Wi-Fi |
| ІЧ-підсвітка | 10 м |
| Виявлення людини | є |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| Харчування | AC 12-24 В/DC 24 В |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Чорний |
| Кут огляду (гориз./верт.) | 100°/134° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Реле | немає |
| Робоча температура | -10°C – +50°C |
| Роздільна здатність відео | 1920х2560 |
| Розміри | 133х48х23 мм |
| Слот для microSD | до 256 ГБ |
| Тип установки | накладний |
| Тип фотоапарата | кольорові |
| Тип панелі | відео + аудіо |
| Тип пристрою | відеодзвінок |
| Тип під'єднання | дротові + бездротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 799 ₴










