
Телевізор Philips 32PHS6009/12
9 999 ₴
- В наявності
- Код: 32PHS6009/12
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чітке зображення. Яскравий перегляд.
Отримуйте задоволення від усього, що переглядаєте на телевізорі HD LED. Процесор телевізора оптимізує якість для відтворення чіткого зображення, насичених кольорів і плавних рухів. Щоразу ви отримуватимете найкращі враження від перегляду.
Легко знаходьте те, що шукаєте. TITAN OS.
Ви швидко знайдете потрібний контент на нашій новій розумній телевізійній платформі TITAN OS. Подобається серіал? Ви можете продовжити перегляд безпосередньо з домашнього екрана. Якщо ви шукаєте щось нове, то можете переглядати такі жанри, як бойовик або драма, і отримувати пропозиції усіх найкращих потокових сервісів в одному місці.
Працює з голосовими помічниками.
Ви можете попросити Alexa керувати телевізором за допомогою пристроїв із підтримкою Alexa або керувати ним через смарт-колонки Google. Використовуйте голосові команди, щоб знаходити фільми та шоу, отримувати рекомендації тощо.
Технологія Dolby Audio для більш насиченого та чистішого звуку телевізора.
Пориньте у світи улюблених шоу та фільмів. Цей смарт-телевізор LED підтримує Dolby Audio для чіткішого та чистішого звуку. Що б ви не любили дивитися, звук ніколи вас не підведе.
Пульт дистанційного керування з переробленого пластику. Відповідальне пакування.
Цей смарт-телевізор має вишуканий вигляд, а екран із практично безрамковим екраном підходить практично до будь-якого інтер’єру. Пульт дистанційного керування телевізором виготовлено з переробленого пластику, упаковку – з переробленого картону, сертифікованого FSC, а вкладиші роздруковані на переробленому папері.
Тонка приваблива конструкція.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Колір | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 1280x720 |
| Тип телевізора | LED |
| Операційна система | Titan OS |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart TV | зі Smart TV |
| VESA | 200 х 200 |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | MP3, WAV, AAC, FLAC |
| Вага без підставки | 4 кг |
| Вага з підставкою | 4.1 кг |
| Версія Bluetooth | немає |
| Внутрішня пам'ять | 8 ГБ |
| відео | AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1 |
| Відстань між ніжками | 602 мм |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Діагональ екрана | 32" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Енергоспоживання | 21 Вт |
| Комплект поставки | ножки, пульт ДУ, 2 батарейки AAA, підставка на стіл, шнур живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Контрастність | немає даних |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Модель пульту | - |
| Оперативна пам'ять | 1.5 ГБ |
| Потужність звуку | 2 х 5 Вт |
| Процесор зображення | Pixel Plus HD |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Роз'єми | 3хHDMI, USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 719х432х84 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 719х471х188 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технологія дисплея | LED |
| Технології звуку | Dolby Audio |
| Фото | JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Час відгуку | немає даних |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴










