
Монітор MSI 27" MAG 27C6X VA Black Curved 250Hz
8 499 ₴
- В наявності
- Код: MAG 27C6X
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візуалізуйте свою перемогу з ігровим монітором MSI MAG 27C6X. Оснащений матрицею VA з частотою оновлення 250 Гц (OC) і часом відгуку 1 мс (MPRT), MSI MAG 27C6X надасть вам конкурентну перевагу, необхідну для перемоги над суперниками. Насолоджуйтеся надзвичайно плавним ігровим процесом без розривів завдяки вбудованій технології адаптивної синхронізації за умови використання сумісної відеокарти.
Особливості
VA-матриця – забезпечує час відгуку MPRT 1 мс, оптимальні кольори та яскравість екрану.
Частота оновлення 250 Гц (OC) – реагуйте швидше завдяки більш плавному геймплею.
Час відгуку - 1 мс (MPRT) – чіткіше зображення під час руху.
AI Vision – Нова технологія AI Vision може не тільки висвітлити деталі у темних ділянках, але й підвищити загальну яскравість і насиченість кольорів.
Технологія Adaptive-Sync – плавний геймінг, без розривів або лагів.
HDR Ready - Приголомшливі візуальні ефекти завдяки регулюванню контрастності та затінення.
Less Blue Light – програмне рішення для зменшення інтенсивності випромінювання в синьо-фіолетовій області спектру синього світла (довжина хвилі від 415 до 455 нм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | VA |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 3.95 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 610.5х451.6х249.8 мм |
| Геймерські | Да |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрану | 27" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 4000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Портативні | Немає |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 250 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 499 ₴





