
Проєктор Acer Vero PL3510ATV (MR.JWT11.001)
62 085 ₴
- В наявності
- Код: MR.JWT11.001
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проєктори, розроблені з урахуванням вимог сталого розвитку та забезпечують ті ж високоякісні можливості проектування, які ви звикли чекати.
Екологічно чиста проекція з використанням матеріалів PCR
Зробіть наступний крок до більш стійкого майбутнього з нашими проєкторами, створеними з матеріалів PCR, які забезпечують вражаючу проекцію та одночасно знижують вплив на довкілля.
Висока ефективність, низька сукупна вартість володіння
Наші енергоефективні проєктори Vero розроблені таким чином, щоб забезпечити максимальний термін служби ламп до їх заміни, що дозволяє заощадити на обслуговуванні та скоротити витрати на електроенергію, а також зменшити загальну вартість володіння протягом усього терміну служби пристрою.
Проекція в режимі нон-стоп 24/7
Проєктори Vero не тільки забезпечують екологічніший вибір проєктора, але й здатні працювати день за днем, не пропускаючи жодного удару.
Передові проекційні технології
Наші проєктори Vero оснащені лазерними та світлодіодними технологіями останнього покоління, що забезпечує неперевершену продуктивність незалежно від умов експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Размеры | |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | немає |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 304х119х226 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | LED + Laser |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | 0.76-7.62 м |
| Енергоспоживання | 255 Вт |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | 1.15-15:1 |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 50000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | - |
| Кількість VGA | - |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 10 Вт |
| Сила лампи | 140 Вт |
| Призначення | для роботи та освіти |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | є |
| Підтримка HDR | немає |
| Дозвіл | 1920х1080 |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | немає |
| Яскравість | 5000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 085 ₴










