
Проєктор Acer X1128i (MR.JTU11.001)
18 835 ₴
- В наявності
- Код: MR.JTU11.001
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Яскравість 4500 люмен
Дивіться кришталево чисті, яскраві зображення на відстані при денному світлі або середніх і великих приміщеннях з яскравістю до 4500 люмен.
Дозвіл SVGA
Завдяки роздільній здатності 800x600 SVGA ви можете впевнено проектувати чіткі та деталізовані зображення та відео, які ви не очікуєте від стандартних проекторів.
Acer LumiSense
Acer LumiSense регулює яскравість зображення і насиченість кольору в залежності від контенту, що переглядається.
Цілодобова робота
Цей проєктор підходить для безперервного використання з кожним днем — він ідеально підходить для публічних показів та виставок.
Футбольний режим
Зберіть друзів та розділіть славу улюбленого виду спорту на величезному екрані. Режим "Футбол" підсилює кольори, щоб чітко показати всі дії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Чорний |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Размеры | |
| Вага | 2.75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | немає |
| USB | немає |
| VGA | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 313x114х240 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | Laser |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | 0.58-7.62 м |
| Енергоспоживання | 265 Вт |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | 1.125-1.46:1 |
| Композитний RCA | є |
| Контрасність | 20000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | - |
| Кількість VGA | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920х1200 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 3 Вт |
| Сила лампи | 220 Вт |
| Призначення | для роботи та освіти |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | є |
| Підтримка HDR | немає |
| Дозвіл | 800х600 |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9, 16:10 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | є |
| Яскравість | 4500 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 835 ₴




