
Проєктор Acer X119H (MR.JTG11.00P)
17 380 ₴
- В наявності
- Код: MR.JTG11.00P
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LumiSense
LumiSense – унікальна технологія зображення світового рівня від Acer. Відповідно до вмісту дисплея обчислювальний механізм LumiSense аналізує вміст кадру за кадром і динамічно налаштовує зображення на оптимізований рівень темряви або яскравості та насиченості кольору, що забезпечує найкращу видимість або перенесення кольорів проекційного зображення.
BluelightShield
BluelightShield дозволяє користувачам зменшити рівень синього світла, щоб зменшити негативні наслідки впливу синього світла. У проєкторі є три рівні фільтра, які підходять для різних сценаріїв. Кожен рівень містить динамічний механізм, який оптимізує рівень синього світла в залежності від контенту. BluelightShield дозволяє знизити рівень синього світла до 30% та захистити ваші очі.
Технологія Acer SmartFormat
Зручно підтримує широкоформатні всебічні сигнали ПК. Користувачам більше не потрібно турбуватися про дратівливі проблеми "Сигнал не підтримується" або змінювати дозвіл широкоформатного ноутбука.
Технологія Acer EcoProjection (ExtremeECO, 30%)
Acer EcoProjection - це комплексне екологічне рішення щодо управління живленням, яке значно знижує енергоспоживання в режимі очікування. Завдяки функції ExtremeECO проєктор автоматично переходить у режим ExtremeECO для економії енергії за відсутності вхідного сигналу. Споживання енергії може бути знижено до 70%. Пакет Acer EcoProjection також може налаштовувати конфігурації енергозбереження.
ColorSafe II
Проєалого часу. Проєктори Acer використовують переваги технології DLP, а також унікальну технологію компенсації кольору Acer в оптичних компонентах, щоб гарантувати цілісність зображення, незважаючи на тривале використання. Збільшений термін служби та постійна якість зображення знижують загальну вартість володіння проєктором і дозволяють суттєво заощадити.
Режим відображення
За допомогою режиму Display Mode можна швидко та легко налаштувати параметри проєктора під будь-яке середовище та будь-який тип контенту. Декілька заводських або налаштувань користувача миттєво налаштовують колір, яскравість і контрастність для отримання зображень найвищої якості.
Управління харчуванням
Установки керування живленням надають кілька варіантів керування живленням, включаючи керування увімкненням/вимкненням ECO Power, режимом High Altitude та автоматичним вимкненням.
Компенсація кольору стіни
Функція компенсації кольору стіни дозволяє проєктору точно відображати кольори, навіть якщо зображення проектується на кольорову стіну. Користувачеві достатньо вибрати колір стіни в екранному меню, і проєктор інтелектуально компенсує колір зображення, що відображається.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Чорний |
| Рівень шуму | 27 дБ |
| Размеры | |
| Вага | 2.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 313x114х240 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | немає даних |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | 0.58-7.62 м |
| Енергоспоживання | 275 Вт |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | 1.94-2.16:1 |
| Композитний RCA | є |
| Контрасність | 20000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | 2 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920х1200 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 3 Вт |
| Сила лампи | 220 Вт |
| Призначення | для роботи та освіти |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | є |
| Підтримка HDR | немає |
| Дозвіл | 1920х1200 |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | є |
| Яскравість | 4800 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 380 ₴






