
Проектор Acer X1827 (MR.JWK11.00P)
41 360 ₴
- В наявності
- Код: MR.JWK11.00P
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
DynamicBlack лампа, 10 000:1
Технологія DynamicBlack значно покращує контрастність зображення завдяки динамічному регулюванню потужності лампи відповідно до аналізу вмісту кадру за кадром. Проектори Acer із цією технологією динамічно підлаштовують темні сцени до оптимального рівня чорного, зберігаючи початкову яскравість яскравих сцен, що забезпечує максимально яскраве зображення та дуже високий коефіцієнт контрастності до 10 000:1.
Сертифікат ISFccc
ISF (Imaging Science Foundation), що створює стандарти якості зображення для пристроїв відображення, щоб вони найкраще виглядали в різних умовах з метою підвищення якості електронних зображень, консультування з розробки продуктів, навчання дилерів, комунікації зі ЗМІ та ліцензування ISF. ISFccc (Сертифікована конфігурація калібрування) дозволяє проектору демонструвати найкращу якість зображення в різних умовах. Кваліфікований ISF технічний фахівець калібрує та оптимізує проекцію залежно від середовища, в якому працюватиме проектор. Два нові режими – ISF Day та ISF Night – будуть збережені у вашому проекторі.
Технологія Acer SmartFormat
Зручна підтримка комплексних сигналів широкоформатних ПК. Користувачам більше не потрібно турбуватися про дратівливі проблеми "Сигнал не підтримується", а також не потрібно змінювати дозвіл свого широкоформатного ноутбука.
Технологія Acer EcoProjection ExtremeECO, 30%
Acer EcoProjection – це комплексне екологічне рішення для керування живленням, яке значно зменшує споживання енергії в режимі очікування. Завдяки функції ExtremeECO проектор автоматично переходить у режим ExtremeECO для економії енергії, якщо на вхід не надходить сигнал. Енергоспоживання може бути знижено до 70%. Пакет Acer EcoProjection також дозволяє створювати індивідуальні енергозберігаючі конфігурації.
Режим відображення
За допомогою режиму дисплея можна швидко та легко налаштувати параметри проектора для будь-якого середовища та будь-якого типу контенту. Декілька заводських або користувальницьких пресетів миттєво налаштовують колір, яскравість і контрастність для отримання найкращої якості зображення.
Управління харчуванням
Налаштування керування живленням надають кілька варіантів керування живленням, включаючи елементи керування для економного увімкнення/вимкнення живлення, режиму роботи на великій висоті та автоматичного вимкнення.
Компенсація кольору стіни
Функція компенсації кольору стіни дозволяє проектору точно відображати кольори, навіть якщо зображення проектується на кольорову стіну. Користувачеві просто потрібно вибрати колір стіни в екранному меню, і проектор інтелектуально компенсує колір зображення, що відображається.
Режим Футбол
Режим "Футбол" підвищує яскравість, насиченість, різкість та гаму кольорів у яскравих сценах, а також спеціально оптимізує зелену траву та натуральну шкіру, щоб забезпечити максимально яскраве зображення. Насолоджуйтесь усіма дивовижними деталями для любителів футбольних матчів так, ніби ви можете торкнутися стадіону.
Режим роботи на великій висоті
Оскільки щільність повітря на великій висоті низька, проектор, що працює на підвищених рівнях може автоматично вимикатися, щоб захистити себе від перегріву. Режим роботи на великій висоті дозволяє проектору працювати з більшою швидкістю обертання вентилятора, запобігаючи пошкодженню навіть на великій висоті.
Конструкція лампи з максимальним навантаженням
Ламповий модуль тепер завантажується зверху, на відміну від традиційної конструкції із нижнім завантаженням. Таким чином, навіть якщо проектор встановлений на стелі, користувач може легко замінити ламповий модуль, не від’єднуючи проектор від стелі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 250 Вт |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 313x114х240 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | UHP |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | 0.76-7.62 м |
| Енергоспоживання | 310 Вт |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | немає даних |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 10000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 3840х2160 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 10 Вт |
| Призначення | для роботи та освіти |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | є |
| Підтримка HDR | немає |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | немає |
| Яскравість | 4000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 360 ₴





