
Проектор BenQ MX560 (9H.JNE77.1HE)
16 330 ₴
- В наявності
- Код: 9H.JNE77.1HE
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
BenQ MX560 – універсальний проектор, який вдало підійде для використання в офісі чи різноманітних навчальних закладах. Технологія DLP дозволить проектувати надшвидкі та плавні зображення без тремтіння.
Ви отримаєте якісне зображення, адже пристрій має колірні режими відповідно до ваших потреб. Режим презентацій, інфографіки забезпечить високу чіткість графіків та діаграм, насиченість та яскравість кольорів.
Ресурсу лампи вистачить на 6 тисячі годин роботи в нормальному режимі, на 10 тисяч годин в економічному, на 10 тисяч годин роботи в режимі SmartEco та на 15 тисяч в режимі Lamp save.
Проектор оснащений вбудованим динаміком, що дозволяє зекономити на купівлі акустичної системи чи колонок.
Пристрій виглядає стильно, дизайн стриманий та сучасний, виконаний в білому кольорі. Ергономічний та компактний корпус гармонійно впишеться в будь-яке приміщення та не займе багато місця.
BenQ MX560 оснащений усіма необхідними портами HDMI, USB, які потрібні для підключення цифрових та аналогових джерел чи відео з накопичувачів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 200 Вт |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1024x768 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 296х120х221 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | немає даних |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | 1.52-7.62 м |
| Енергоспоживання | 280 Вт |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | немає даних |
| Композитний RCA | є |
| Контрасність | 20000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | 3 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920х1200 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 10 Вт |
| Призначення | для роботи та освіти |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | є |
| Підтримка HDR | немає |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | немає |
| Яскравість | 4000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 330 ₴





