
Кондиціонер Ardesto ARD-E24-R32
25 999 ₴
- В наявності
- Код: ARD-E24-R32
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кондиціонер ARDESTO ARD-E24-R32 – надійне кліматичне обладнання, з яким буде забезпечений комфорт як у спекотний, так і в прохолодний день. Компактний розмір та якісні матеріали виготовлення забезпечують безвідмовну та довготривалу роботу пристрою. Ефективний теплообмін, знижений рівень шуму, розумний потік повітря, підкріплені приємною ціною, роблять кондиціонер вдалим вибором.
Універсальний пристрій для дому
Кондиціонер ARDESTO ARD-E24-R32 – це сучасна модель, яка об’єднує практичний дизайн внутрішнього блоку та широкі можливості. Кондиціонер працює на холодоагенті R32, що є енергоефективним та безпечним для навколишнього середовища фреоном. Завдяки білому кольору пристрій підійде до будь-якого інтер’єру. Якісні та нешкідливі матеріали виготовлення разом із надійним компресором гарантують довговічність та безпеку експлуатації виробу. Кондиціонер має клас енергоефективності А, що дозволяє знизити витрати на електроенергію та навантаження на мережу, а це особливо важливо у довгостроковій перспективі.
Функціонал задоволення всіх потреб
ARDESTO ARD-E24-R32 є багатофункціональним пристроєм та ефективно впорається з охолодженням, обігрівом, осушенням та вентиляцією. Також функціонал розширено додатковими опціями, зокрема: робота в енергозберігаючому режимі Есо, функції Sleep, Turbo та, звичайно, таймер. Крім того, виробник попередньо налаштував функцію автоматичного перезапуску пристрою, модуль якого у разі збою живлення запам’ятає налаштування та при відновленні збереже їх.
Розумний потік повітря та знижений рівень шуму
У кондиціонері передбачено розумний розподіл повітря за різних режимів. Так, коли пристрій працює в режимі охолодження, прохолодне повітря направлене до стелі, а при включенні обігріву тепле повітря буде направлено до підлоги.
Забезпечити необхідні температурні показники пристрій може за зниженого рівня шуму — до 5 дБ. Це досягнуто завдяки оптимізації розташування елементів, що, окрім іншого, підвищило ефективність теплообміну.
Монтаж та оптимальне використання
Вибираючи кондиціонер, потрібно враховувати теплові навантаження будинку, серед яких кількість вікон та їх розмір, кількість людей, які мешкають у приміщенні, тощо. і, звісно, ??площа. Ця модель призначена для приміщень площею 70 кв. Компактний розмір пристрою розширює можливості встановлення.
Модель ARDESTO ARD-E24-R32 виготовлена ??відповідно до європейських стандартів якості та піклування про навколишнє середовище.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Вага | 39 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 3,35 |
| EER | 3,43 |
| Wi-Fi керування | немає |
| Іонізація | немає |
| Автоматичний режим | немає |
| Вентиляція (рециркуляція) | є |
| Габарити | 853х602х349 мм |
| Енергоспоживання під час обігріву | 2 кВт |
| Енергоспоживання під час охолодження | 1,87 кВт |
| Колір | Білий |
| Маркування по БТЕ/BTU | 24000 BTU |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Наявність пульта | з пультом |
| Нічний режим (режим сну) | є |
| Обігрів | є |
| Осушення | є |
| Охолодження | є |
| Очищенння повітря | немає |
| Потужність обігріву | 6,7 кВт |
| Потужність охолодження | 6,4 кВт |
| Режим роботи | охолодження + обігрів + рециркуляція + осушення |
| Рекомендована площа приміщення | до 70 м2 |
| Робота за мінусової температури | до -7°C |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 35-43 дБ |
| Тип фреону | R 32 |
| Турбо-режим | є |
| Шум | 54 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 999 ₴










