
Кондиціонер Ardesto ACM-24INV-R32-WF-AG-S
29 999 ₴
- В наявності
- Код: ACM-24INV-R32-WF-AG-S
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужний інверторний кондиціонер ARDESTO ACM-24INV-R32-AG-S – це кліматичне обладнання нового покоління. Пристрій створить оптимальний мікроклімат в будинку або офісі як влітку, так і в прохолоднішу пору року (до -15 ° С), і порадує тихою роботою.
Інверторний компресор
Інверторний кондиціонер – багатофункціональна кліматична установка, яка має багато корисних опцій. Якщо звичайний кондиціонер для досягнення або підтримки заданої температури періодично включає і вимикає компресор, інверторний відповідно до потреб знижує або підвищує його продуктивність. Саме завдяки цьому досягається нижчий рівень шуму (21 дБ), а це важлива перевага під час роботи під час літньої спеки, та обумовлена ??енергоефективність (до 30 % економії електроенергії), адже кондиціонер працює не на максимальній потужності, а на потрібній. Крім того, внаслідок безперервної подачі олії зменшено швидкість зносу та збільшено термін «життя» пристрою.
Енергоефективне обігрів/охолодження
Енергоефективність кондиціонера визначається тим, у скільки разів його потужність охолодження вища за споживану потужність. Споживання електроенергії залежить від температури на вулиці: чим вона нижча, тим більше кіловат знадобиться пристрою. Наприклад, при -7 °С модель ACM-24INV-R32-AG-S використовує 4.335 кВт, а за +7 °С – 1.820 кВт. У режимі очікування споживається лише 3 Вт. Номінальна потужність охолодження становить 24 000 BTU/год, а обігріву – 25 000 BTU/год.
Режими та функції
Оптимізувати роботу кондиціонера ARDESTO ACM-24INV-R32-AG-S для потреб користувача допоможуть режими, що настроюються, і спеціальні функції. Пристрій має чотири основні режими роботи: "Осушення", "Вентилятор", "Охолодження", "Обігрів". Крім того, є додаткові розширені функції, зокрема: налаштування напрямку повітряного потоку, можливість повороту жалюзі (горизонтальних, вертикальних), робота в енергозберігаючому режимі Eco, функції Sleep, Turbo, Clean та, звичайно, таймер.
Робота при -15 °С
Інверторний кондиціонер ARDESTO ACM-24INV-R32-AG-S має важливу перевагу – можливість обігріву за низьких температур, тому без побоювання можна користуватися пристроєм взимку при -15 °С (гранична).
Холодоагент R32
для більшої енергоефективності
Кондиціонер ARDESTO ACM-24INV-R32-AG-S працює на холодоагенті R32 – сучасному, енергоефективному та безпечному для навколишнього середовища фреоні. До того ж він відрізняється високими показниками охолодження за мінімальних витрат.
Сучасний дизайн – гарний смак
Кондиціонер ARDESTO ACM-24INV-R32-AG-S виготовлений із безпечних матеріалів у класичному білому кольорі. Зовнішній блок – у металевому корпусі, внутрішній – у пластиковому. Разом вони забезпечують рівномірний розподіл повітряних потоків у всьому приміщенні без протягів. Завдяки сучасному дизайну підходитиме до будь-якого інтер’єру приміщення, вдало доповнюючи його.
Кондиціонери ARDESTO відповідають стандартам якості та задовольнять побажання найвибагливіших покупців: продуктивні, функціональні, енергоефективні, естетичні та мають прийнятну ціну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Вага | 13.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 2,36 |
| EER | 2,94 |
| Wi-Fi керування | є |
| Іонізація | немає |
| Автоматичний режим | немає |
| Вентиляція (рециркуляція) | є |
| Габарити | 1083х336х244 мм |
| Енергоспоживання під час обігріву | 2,14 кВт |
| Енергоспоживання під час охолодження | 2,4 кВт |
| Колір | Білий |
| Маркування по БТЕ/BTU | 24000 BTU |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Наявність пульта | з пультом |
| Нічний режим (режим сну) | є |
| Обігрів | є |
| Осушення | є |
| Охолодження | є |
| Очищенння повітря | немає |
| Потужність обігріву | 4,9 кВт |
| Потужність охолодження | 7 кВт |
| Режим роботи | охолодження + обігрів + рециркуляція + осушення |
| Рекомендована площа приміщення | до 70 м2 |
| Робота за мінусової температури | до -20°C |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 21-62 дБ |
| Тип фреону | R 32 |
| Турбо-режим | є |
| Шум | 67 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 999 ₴









