
Кондицiонер Panasonic Etherea CS-Z35ZKEW/CU-Z35ZKE
74 781 ₴
- В наявності
- Код: CS-Z35ZKEW/CU-Z35ZKE
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Etherea з технологією nanoe X. Рішення для кондиціювання повітря для розумного будинку, яке забезпечить ваші інтер’єри чистим повітрям та високим комфортом. Нова серія кондиціонерів для дому Panasonic Etherea оснащена технологією nanoe X, у якій використовуються гідроксильні радикали. Ця революційна система очищення повітря nanoe X допомагає видалити та деактивувати 99% бактерій, вірусів та стримувати зростання цвілі як у повітрі, яким Ви дихаєте, так і на поверхнях одягу, ковдр, килимів тощо. Завдяки розширеним можливостям управління, винятковій продуктивності, стильній обробці та розумним функціям Etherea збереже ваші кімнати чистими та комфортними. Даний кондиціонер створює комфорт та очищує повітря в приміщенні і все це поєднується із сучасним дизайном.
Кондиціонер представлений у двох різних кольорах: білий матовий (серія Z) та срібний матовий, імітація «нешліфованого алюмінію» (серія XZ) та чорний матовий (XZ-H). Кондиціонер працює в режимах: обігрів, охолодження, осушення та вентиляція.
Особливості Panasonic CS/CU XZ Etherea:
Висока якість виготовлення.
BMS connectivity (можливість підключення до системи «Розумний дім»).
Індивідуальне керування повітряним потоком.
Якісний двороторний компресор R2.
Найвищий клас енергоефективності – A+++ та A+++.
Стабільна робота за низької температури – 20°С.
5 років гарантії на компресор.
Inside cleaning on demand (самоочищення внутрішнього блоку за допомогою NanoeX для пригнічення бактерій, вірусів та цвілі до 99%) nanoe X, технологія, що використовує переваги гідроксильних радикалів – велика безпека у приміщеннях 24/7 (генератор nanoe X mark 3).
Елегантний та стильний дизайн.
Покращені параметри SEER для досягнення більшої ефективності.
Жалюзі Aerowings 2.0 для максимального комфорту.
Простий у використанні пульт дистанційного керування.
Вбудований модуль Wi-Fi для швидкого підключення до Panasonic Comfort Cloud.
Сумісний з Amazon Alexa та Google Assistant.
Деталі призначені для полегшення монтажу.
Опціонально: можливість встановлення окремого настінного пульта керування СZ-RD517C.
За допомогою вбудованого WIFI та будь-якого смартфона, що підтримує IOS/Android, можна керувати кондиціонером дистанційно. Все, що вам потрібно, це завантажити спеціальний додаток і мати доступ до Інтернету.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Стан | Новий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Вага | 31 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 4,5 |
| EER | 4,26 |
| Wi-Fi керування | є |
| Іонізація | є |
| Автоматичний режим | є |
| Вентиляція (рециркуляція) | є |
| Габарити | 780х542х289 мм |
| Енергоспоживання під час обігріву | 0,88 кВт |
| Енергоспоживання під час охолодження | 0,82 кВт |
| Колір | Білий |
| Маркування по БТЕ/BTU | 12000 BTU |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Наявність пульта | з пультом |
| Нічний режим (режим сну) | є |
| Обігрів | є |
| Осушення | є |
| Охолодження | є |
| Очищенння повітря | немає |
| Потужність обігріву | 4 кВт |
| Потужність охолодження | 3,5 кВт |
| Режим роботи | охолодження + обігрів + рециркуляція + осушення |
| Рекомендована площа приміщення | до 35 м2 |
| Робота за мінусової температури | до -20°C |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 19-42 дБ |
| Тип фреону | R 32 |
| Турбо-режим | немає |
| Шум | 48-50 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 781 ₴








