
Кондицiонер Panasonic Super Compact CS-TZ35ZKEW/CU-TZ35ZKE
60 451 ₴
- В наявності
- Код: CS-TZ35ZKEW/CU-TZ35ZKE
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія TZ (Compact Inverter Premium) від Panasonic – компактна новинка, що працює на фреоні R32.
Фреон R32 – це останній тренд у світі кондиціювання. Використання цього газу дозволяє підвищити продуктивність та енергоефективність кондиціонера на 10%.
Внутрішні агрегати Panasonic TZ мають лаконічний, сучасний дизайн, а головною перевагою є компактні розміри 799 мм, що дозволяє встановити кондиціонер над дверима. Нові моделі інверторів Panasonic CS/CU-TZ потужні та ефективні з класом енергоспоживання A++/A++. Кондиціонер серії Compact Inverter працює при температурі повітря до -15 ° С в режимі обігріву, а також до -10 ° С в режимі охолодження.
Основні особливості кондиціонера серії Panasonic TZ:
Новий компактний дизайн завширшки 799 мм.
М’який матовий пластик – матовий корпус внутрішнього блоку.
Програмований таймер.
Aerowings контролює напрямок повітряного потоку.
Фільтри PM2.5 для чистоти та комфорту в приміщенні.
Велика довжина трубопроводу (від 15м до 30м).
5 років гарантії на компресор.
Клас енергоефективності А++.
Якісний двороторний компресор R2 (виробництва Panasonic).
Вбудований модуль Wi-Fi.
BMS connectivity (Підключення до «Розумного будинку»).
Опціонально: можливість встановлення окремого настінного пульта керування СZ-RD517C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Вага | 29 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 4,04 |
| EER | 3,55 |
| Wi-Fi керування | є |
| Іонізація | є |
| Автоматичний режим | є |
| Вентиляція (рециркуляція) | є |
| Габарити | 780х542х289 мм |
| Енергоспоживання під час обігріву | 0,99 кВт |
| Енергоспоживання під час охолодження | 0,98 кВт |
| Колір | Білий |
| Маркування по БТЕ/BTU | 12000 BTU |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Наявність пульта | з пультом |
| Нічний режим (режим сну) | є |
| Обігрів | є |
| Осушення | є |
| Охолодження | є |
| Очищенння повітря | немає |
| Потужність обігріву | 4 кВт |
| Потужність охолодження | 3,5 кВт |
| Режим роботи | охолодження + обігрів + рециркуляція + осушення |
| Рекомендована площа приміщення | до 35 м2 |
| Робота за мінусової температури | до -15°C |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 20-42 дБ |
| Тип фреону | R 32 |
| Турбо-режим | немає |
| Шум | 48-50 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 451 ₴








