
Кондиціонер Ariston ALYS R32 C 25 MUD0 (3381251+3381405)
21 900 ₴
- В наявності
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ARISTON CLIMA
Сумісний з новим комплектом Ariston Clima R32 Wi-Fi для підключення виробу до Інтернету. Завдяки додатку ARISTON CLIMA користувачі можуть в будь-який час легко
керувати кліматичним обладнанням дистанційно або з дому.
Функція пам’яті
Ця функція дозволяє встановлювати та зберігати температуру та швидкість вентилятора (а також налаштування нічного режиму, якщо він активований) для створення максимально комфортних умов під час наступного ввімкнення кондиціонера.
Технологія 2D INVERTER / Технологія 3D INVERTER*
Два інверторних двигуни у зовнішньому блоці для плавного регулювання швидкості вентилятора та частоти компресора. Це дозволяє підвищити енергоефективність і покращити керування споживанням енергії, а також ефективно контролювати рівень шуму. Моделі з використанням технології 3D INVERTER мають додатковий інверторний двигун у внутрішньому блоці для обмеження рівня шуму в приміщенні.
Функція стеження
Функція стеження дозволяє здійснювати регулювання температури в реальному часі. Ви
можете встановити температуру для кімнати, в якій зараз знаходиться пульт дистанційного керування, подавши кондиціонеру команду пультом керування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Вага | 7.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | немає даних |
| EER | немає даних |
| Wi-Fi керування | опційно |
| Іонізація | немає |
| Автоматичний режим | немає |
| Вентиляція (рециркуляція) | немає |
| Габарити | 805x285x194 мм |
| Енергоспоживання під час обігріву | немає даних |
| Енергоспоживання під час охолодження | немає даних |
| Колір | Білий |
| Маркування по БТЕ/BTU | 7000 BTU |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Наявність пульта | з пультом |
| Нічний режим (режим сну) | є |
| Обігрів | є |
| Осушення | є |
| Охолодження | є |
| Очищенння повітря | немає |
| Потужність обігріву | немає даних |
| Потужність охолодження | немає даних |
| Режим роботи | охолодження + обігрів + осушення |
| Рекомендована площа приміщення | до 25 м2 |
| Робота за мінусової температури | до -15°C |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 53 дБ |
| Таймер | немає |
| Тип фреону | R 32 |
| Турбо-режим | є |
| Шум | 62 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 900 ₴


