
Водонагрівач Ariston PRO1 ECO 40 V SLIM 1.8K PL EU (3626459)
7 300 ₴
- В наявності
- Код: 3626459
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Актуальний у будь-який час
Накопичувальний водонагрівач Ariston PRO1 ECO стане в нагоді всім мешканцям приватного сектора, де постачання гарячої води не виробляється в принципі, а також стане корисним доповненням у будь-якій квартирі багатоповерхового будинку. Адже така неприємна подія, як відключення гарячої води з профілактичною метою, трапляється часто.
Проста установка
Вдале вертикальне компонування циліндричного бака ідеально підходить для тісних, вузьких приміщень (санвузол або ванна кімната в малогабаритній квартирі). Передбачено підвісний монтаж на стіну. Управління знаходиться попереду, важливий показник з урахуванням варіацій установки.
Легке керування
Нескладне електронне керування доступне кожному. Усі налаштування прості та інтуїтивно зрозумілі. Параметри виставляються з високою точністю та висвічуються на РК-дисплеї. Крім того, на екрані з’являється інформація про можливі неполадки системи та збої в роботі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Вага | 17.5 кг |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття бака | немає даних |
| Габарити (ШхВхГ) | 397 х 802 х 368 мм |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | є |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Захист від перегріву | є |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура нагрівання | 75°C |
| Матеріал бака | немає даних |
| Обсяг | 40 л |
| Положення встановлення | вертикальне положення |
| Потужність | 1800 Вт Вт |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | мокрий (відкритий) ТЕН |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | електронне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | циліндрична |
| Час первинного нагріву | 1 рік 23 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 300 ₴





