
Бутербродниця Gorenje SM703GCG
1 699 ₴
- В наявності
- Код: SM703GCG
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мультимейкер (Бутербродниця-Вафельниця-Гриль) Gorenje SM703GCG Прилади цієї лінійки швидко приготують здорову їжу, м’ясо, риба, овочі або смачний гарячий бутерброд. Швидкий час приготування, потужне і рівномірне нагрівання, а також безпосередній контакт із жароміцними пластинами запечатують соки в продуктах, тим самим зберігаючи їх усі поживні властивості. У комплектації вона має пластини для гриля та приготування вафель. Тому за допомогою даного приладу ви зможете урізноманітнити раціон домашнього меню, приготувавши на грилі невеликі порції м’яса, риби чи овочів, а також порадувати рідних смачними вафлями бельгійськими.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор готовності | відсутній |
| Антипригарне покриття форми | є |
| Додатково | можливість вертикального зберігання |
| Змінні панелі | зі знімними панелями |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість відділень основної пластини | 2 відділення |
| Матеріал корпусу | пластик + метал |
| Пластини для вафель | є |
| Пластини для горішків | немає |
| Пластини для грилю | є |
| Пластини для кексів | немає |
| Пластини для печіву | немає |
| Пластини для пончиків | немає |
| Пластини для сендвічів / бутербродів | є |
| Потужність | 700 Вт Вт |
| Регулювання температури | відсутнє |
| Розміри | 23.1 x 23.5 x 9.5 см |
| Ручка, що не нагрівається | є |
| Тип | мультимейкер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴










