
Витяжка Faber In-Nova Touch Bk/X A60
24 499 ₴
- В наявності
- Код: In-Nova Touch Bk/X A60
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця вбудована витяжка від Faber має вражаючий сучасний дизайн. Корпус виготовлений з нержавіючої сталі, що надає йому стійкість до корозії та довгий термін служби. Колір і тактильне керування (In-Nova Touch Bk X A60) додають витяжці стильності та сучасності. Витяжка оснащена яскравим LED-освітленням, яке забезпечує якісне та рівномірне освітлення поверхні плити. Це не тільки поліпшує видимість під час готування, але і додає кухні затишне атмосферне світло.
Продуктивність в режимі вільного відведення повітря - це умовне розрахункове значення продуктивності мотору витяжки на максимальній або інтенсивній швидкості поза корпусом витяжки. Така продуктивність відображає теоретичний потенціал приладу, проте відсутній стандарт, який регламентує методику вимірювання такої продуктивності, тому вона є розрахунковою, а не виміряною лабораторним методом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faber |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | відсутнє |
| Вид | повновбудована |
| Вугільний фільтр | відсутній |
| Дисплей | без дисплея |
| Діаметр вихідної отвори | 150 мм |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Зворотний клапан | немає |
| Колір | чорний / нержавіюча сталь |
| Комплект монтажний | немає |
| Кількість двигунів | 1 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Потужність ламп | 2x3 Вт |
| Продуктивність | 1118 куб. м/рік куб. м/час |
| Пульт управління | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 598 х 259 х 320 мм |
| Рівень шуму | 44-69 дБ |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | сенсори |
| Тип монтажа | у шафу |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Турбо-режим | є |
| Функція Hob2Hood | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 499 ₴






