
Витяжка Faber Inca Lux Evo X A70
17 499 ₴
- В наявності
- Код: Inca Lux Evo X A70
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця вбудована витяжка від Faber виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі, що надає їй стійкість до корозії та довгий термін служби. Її сучасний дизайн і компактні розміри (70 см) роблять її ідеальним вибором для сучасних кухонь.
Витяжка оснащена яскравим LED-освітленням, яке рівномірно освітлює кухонну поверхню. Це покращує видимість під час готування і надає кухні затишне атмосферне світло.
Продуктивність в режимі вільного відведення повітря - це умовне розрахункове значення продуктивності мотору витяжки на максимальній або інтенсивній швидкості поза корпусом витяжки. Така продуктивність відображає теоретичний потенціал приладу, проте відсутній стандарт, який регламентує методику вимірювання такої продуктивності, тому вона є розрахунковою, а не виміряною лабораторним методом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faber |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | відсутнє |
| Вид | повновбудована |
| Вугільний фільтр | відсутній |
| Дисплей | без дисплея |
| Діаметр вихідної отвори | 150 мм |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Зворотний клапан | немає |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Комплект монтажний | немає |
| Кількість двигунів | 1 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Потужність ламп | немає даних |
| Продуктивність | 670 куб. м/год куб. м/час |
| Пульт управління | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 700 х 324.7 х 290 мм |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип монтажа | у шафу |
| Тип освітлення | LED-стрічка |
| Турбо-режим | є |
| Функція Hob2Hood | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 499 ₴




