
Витяжка Faber Inka Lux Premium X A70 KL
26 999 ₴
- В наявності
- Код: Inka Lux Premium X A70 KL
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжка Faber Inka Lux Premium X A70 KL - це вбудована модель з нержавіючої сталі шириною 70 см. Вона оснащена трьома швидкостями та турборежимом, а також LED-освітленням. Жировий фільтр можна мити в посудомийній машині. Витяжка має діаметр вихідного отвору 150/120 мм та клас енергоефективності B.
Sound Pro
Завдяки зменшенню турбулентності та вихору у внутрішньому потоці повітря, нова технологія дифузора зменшує рівень шуму та покращує якість звуку витяжки.
Інтенсивна швидкість
Інтенсивне відведення повітря за таймером активує максимальну швидкість відведення на 6 хвилин для задоволення особливих потреб приготування їжі.
Світлодіодне освітлення
Світлодіодне освітлення забезпечує ідеальну видимість при споживанні всього 3 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faber |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | відсутнє |
| Вид | повновбудована |
| Вугільний фільтр | відсутній |
| Дисплей | без дисплея |
| Діаметр вихідної отвори | 120-150 мм |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Зворотний клапан | немає |
| Колір | чорний / нержавіюча сталь |
| Комплект монтажний | немає |
| Кількість двигунів | 1 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Потужність ламп | 2x3 Вт |
| Продуктивність | 720 куб. м/год куб. м/час |
| Пульт управління | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 700 х 324.7 х 290 мм |
| Рівень шуму | 59-68 дБ |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | сенсори |
| Тип монтажа | у шафу |
| Тип освітлення | LED-стрічка |
| Турбо-режим | є |
| Функція Hob2Hood | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 999 ₴





