
Проєктор Epson EB-L520U (V11HA30040)
142 679 ₴
- В наявності
- Код: V11HA30040
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Завдяки високій яскравості у 5200 люменів, а також широкому екрану Full HD із роздільністю WUXGA та форматом 16:6, підтримці технології відображення та деталізації у форматі 4K, він забезпечує користувачам яскравіше та чіткіше зображення з діагоналлю до 500 дюймів.
Пропонуючи більше преміум-функцій у порівнянні з іншими дисплеями цього класу, EB-L520U забезпечує розмиття країв і геометричну корекцію для створення одного ідеального зображення великого формату. А для мультимедійного вмісту можна відтворювати вміст без будь-яких затримок, а також створювати списки відтворення та налаштовувати розклади безпосередньо з USB-накопичувача завдяки вдосконаленому кодуванню відео H.264 та ПЗ Epson Content Manager.
Гнучкість — ще одна ключова ознака цього дисплейного рішення. Функція розділення екрана дає змогу об’єднувати два або чотири зображення з різних джерел на одному великому дисплеї; дротове або додаткове бездротове1 підключення з підтримкою Miracast1 забезпечує простоту та легкість; а вміст HDBaseT можна спільно використовувати та розповсюджувати без погіршення якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 31 дБ |
| Размеры | |
| Вага | 7.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | є |
| HDMI | є |
| USB | є |
| VGA | є |
| Wi-Fi | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 440х122х304 мм |
| Світло | Laser |
| Діагональ екрану | 1.27-12.7 м |
| Енергоспоживання | 234 Вт |
| Контрасність | 500000:1 |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | 2 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 3840х2160 |
| Максимальна фокусна відстань | 31.8 мм |
| Мінімальна фокусна відстань | 20 мм |
| Потужність динаміків | 10 Вт |
| Сила лампи | немає даних |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | немає |
| Дозвіл | 1920х1200 |
| Співвідношення сторін зображення | 16:10 |
| Технологія матриці | LCD |
| Яскравість | 5200 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142 679 ₴





