
Витяжка Faber In-Nova Touch BK/X A90
26 599 ₴
- В наявності
- Код: In-Nova Touch BK/X A90
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
Бездоганна чистота – потужна система всмоктування видаляє запахи, пару та жир, забезпечуючи свіже повітря на вашій кухні.
Стильний дизайн - елегантне поєднання нержавіючої сталі та скла стане родзинкою інтер'єру вашої кухні.
Функціональність та зручність - сенсорне управління, простота очищення та тиха робота роблять використання цієї витяжки справжнім задоволенням.
Вбудоване LED підсвічування забезпечить вам комфортне освітлення робочої поверхні під час готування.
Італійська компанія Faber відома тим, що зробила першу у світі кухонну витяжку. З того часу компанія багато вдосконалювалася, щоб пропонувати одні з найфункціональніших, якісних та продуктивних дизайнерських пристроїв.
Шукаєте витяжку, яка не тільки очистить повітря, а й стане окрасою вашої кухні? Зверніть увагу на витяжку від Faber. Faber In-Nova Touch Bk/X A90 - це поєднання чистоти, дизайну та функціональності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faber |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | відсутнє |
| Вид | повновбудована |
| Вугільний фільтр | відсутній |
| Дисплей | без дисплея |
| Діаметр вихідної отвори | 120-150 мм |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Зворотний клапан | немає |
| Колір | чорний / нержавіюча сталь |
| Комплект монтажний | немає |
| Кількість двигунів | 1 |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь + скло |
| Потужність ламп | 2x2 Вт |
| Продуктивність | 1119 куб. м/год куб. м/час |
| Пульт управління | Немає |
| Режими роботи | відведення |
| Розміри (ШхВхГ) | 600 х 340 х 340 мм |
| Рівень шуму | 51-69 дБ |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | сенсори |
| Тип монтажа | у шафу |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Турбо-режим | є |
| Функція Hob2Hood | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 599 ₴



