
Водонагрівач Ardesto NEU NTS 100 V 1.5K EU2
6 499 ₴
- В наявності
- Код: 4015007
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичний форм-фактор
Бойлер Ardesto виконано у круглому форм-факторі з монтажем у вертикальному положенні. Механічна панель керування розташована зовні у нижній частині, а індикатор об’єму – на лицьовій панелі водонагрівача.
Висока продуктивність
Бак водонагрівача отримав емальоване покриття та ізоляцію у 19 мм, його об’єм – 100 літрів. Ardesto використовує мокрий ТЕН з потужністю 1500 Вт та магнієвий анод у якості каталізатора накипу. Максимальна температура води складає 75С°C, а для нагріву повного бака знадобиться приблизно 4 години. За автоматичне зниження тиску у водонагрівачі відповідає запобіжний клапан, який входить у комплект постачання.
Італійська якість
Бойлер Ardesto вироблено в Італії, що гарантує стабільну роботу та високий рівень якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Вага | 25 кг |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 480 х 913 x 450 мм |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає даних |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Захист від перегріву | немає даних |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура нагрівання | 75°C |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Обсяг | 100 л |
| Положення встановлення | вертикальне положення |
| Потужність | 1500 Вт Вт |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | мокрий (відкритий) ТЕН |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | механічне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | циліндрична |
| Час первинного нагріву | 3 рік 18 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 499 ₴








