
Витяжка Faber Cylindra Plus BK Matt A37
29 999 ₴
- В наявності
- Код: Cylindra Plus BK Matt A37
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
Сигналізація фільтра попереджає вас про те, що настав час очистити жировий фільтр або замінити фільтр для видалення запахів.
Світлодіодне підсвічування – менше споживання, більше яскравості. Нарешті приємне, природне освітлення, яке показує речі в їхньому справжньому світлі, елегантно поєднується з витяжкою і забезпечує яскраве світло при мінімальному споживанні енергії.
Функція Perimeter Aspiration використовує ефект Вентурі для прискорення повітряного потоку в обмеженому просторі. Після попадання у витяжку повітря знову сповільнюється для ефективнішого всмоктування.
Інтенсивна швидкість - увімкніть максимальне всмоктування на 6 хвилин, щоб покрити всі потреби приготування їжі.
Технологічний класицизм!
Простий та вишуканий дизайн для витяжки з високим технологічним змістом, де вона має традиційну циліндричну форму, яка стає головним героєм сучасної кухні та водночас підходить для будь-якого стилю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faber |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | відсутнє |
| Вид | купольна |
| Вугільний фільтр | відсутній |
| Дисплей | без дисплея |
| Діаметр вихідної отвори | 120-150 мм |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Зворотний клапан | немає |
| Колір | Чорний |
| Комплект монтажний | немає |
| Кількість двигунів | 1 |
| Матеріал корпусу | фарбований метал |
| Потужність ламп | немає даних |
| Продуктивність | 950 куб. м/год куб. м/час |
| Пульт управління | Немає |
| Режими роботи | відведення |
| Розміри (ШхВхГ) | 370 х 440 х 370 мм |
| Рівень шуму | 44-63 дБ |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип монтажа | на стіну |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Турбо-режим | є |
| Функція Hob2Hood | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 999 ₴


