
Витяжка Faber Cylindra Isola Evo Plus BK Matt A37
39 999 ₴
- В наявності
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циліндричний витяг з дизайн-колекції Premium італійського бренду Faber має острівний форм-фактор і може встановлюватися над кухонним острівцем. Габарити витяжки (37х37х77 см) дозволяють розміщувати її як у невеликих, так і просторих кухнях. Потужний двигун EVO Diffuser забезпечує продуктивність до 680 м3/год у режимі відведення повітря.
Для цього пристрій може підключатися до повітропроводу. За бажання користувач може встановити в дану витяжку виносний двигун, що значно знизить рівень шуму під час роботи. Залежно від швидкості обертання вентилятора, пристрій здатний видавати від 52 до 66 дБ шумового забруднення.
Елегантна витяжка має циліндричну форму та забарвлюється у чорний колір. Пристрій легко стане справжньою окрасою як темного, так і світлого інтер'єру. Ця витяжка встановлюватися на відстані 55 см як від газових, так і від електричних варильних панелей. Для регулювання швидкості обертання вентилятора можна використовувати кнопкове керування, також користувач може застосовувати пульт дистанційного керування, який необхідно докуповувати окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faber |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | відсутнє |
| Вид | острівна |
| Вугільний фільтр | відсутній |
| Дисплей | без дисплея |
| Діаметр вихідної отвори | 120-150 мм |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Зворотний клапан | немає |
| Колір | Чорний |
| Комплект монтажний | немає |
| Кількість двигунів | 1 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Потужність ламп | немає даних |
| Продуктивність | 680 куб. м/рік куб. м/час |
| Пульт управління | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 370 х 770 — 1215 х 370 мм |
| Рівень шуму | 56-71 дБ |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип монтажа | на устілці |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Турбо-режим | є |
| Функція Hob2Hood | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 999 ₴





